Pirmdiena, 29. aprīlis
Šodien sveicam: Vilnis, Raimonds, Laine

2022-03-16
Siguldiešiem medaļas Latvijas čempionāta distanču slēpošanā 3. posmā

12. un 13. martā Madonā noslēdzās 2022. gada Latvijas čempionātu sacensību distanču slēpošanā seriāls, kas šogad notika trīs posmos. Siguldas Sporta skolas jaunie distanču slēpotāji šajā posmā izcīnīja vairākas medaļas. Pirmajā dienā dalībnieki sacentās komandu stafetēs brīvajā stilā, otrajā dienā tika noskaidroti labākie dalībnieki masu startā garajā distancē klasiskajā stilā.

Sacensību dienā bija īsti pavasarīgi laika apstākļi, temperatūra vietām sasniedza +10 grādus, kas bija liels izaicinājums gan pašiem dalībniekiem, gan slēpju gatavotājiem. Arī, turpinoties Covid-19 pandēmijas ietekmei, bija nepieciešams veikt izmaiņas Siguldas Sporta skolas stafešu komandu sastāvā, jo gan trenera Kaspara Kārkliņa, gan treneres Lauras Lapiņas meiteņu komandas šī iemesla nevarēja iziet uz starta.

Siguldas Sporta skolas V-16 grupas puišu stafetes komanda (Dāvis Kalniņš, Kristaps Paio un Bruno Bilāns) 3x5 kilometru distancē 8 komandu konkurencē izcīnīja 2. vietu, savukārt V-14 grupas puiši (Leo Bilāns, Justs Umblejs un Roberts Tolpežņikovs) 3x2,5 kilometru distancē 9 komandu konkurencē ierindojās 4. vietā.

Masu startā V-20 grupa slēpoja 30 kilometrus. Šajā grupā startēja 7 dalībnieki. 3. vietu izcīnīja siguldietis Rainers Paeglis, bet 5. vietu – Sandijs Suhānovs. V-12 grupā 5 kilometru distancē 23 dalībnieku konkurencē 1. vietu izcīnīja Leo Bilāns, bet 10. vietu – Dāvids Beinerts. V-14 grupā 7,5 kilometru distancē 4. vietu 17 dalībnieku konkurencē guva Roberts Tolpežņikovs. S-14 grupā 5 kilometru distancē augsto 3. vietu, cīņā starp 16 dalībniecēm, izcīnīja Keita Marcinkeviča. V-16 grupā, kurā 17 dalībnieki slēpoja 10 kilometru distanci, pirmajā trijniekā ierindojās divi siguldieši – Bruno Bilāns 2. vieta un Dāvis Kalniņš 3. vieta. S-10 grupā 2 kilometru distancē startēja mūsu jaunākās slēpotājas un 19 dalībnieču konkurencē uzrādīja atzīstamus rezultātus – 5. vieta Sofijai Beinertei, 6. vieta Agnesei Dārziņai, 9. vieta Hertai Butkus, 11. vieta Martai Butkus.

Lepojamies ar jauno sportistu rezultātiem un vēlam panākumus arī turpmāk!