×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Otrdiena, 5. jūlijs
Šodien sveicam: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
Laika ziņas: Sigulda +17.6℃, DR vējš 2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-03-24
Mālpils bibliotēka aicina Ukrainas pilsoņus izmantot bibliotēkas pakalpojumus

Mālpils bibliotēka aicina Ukrainas pilsoņus, kas guvuši patvērumu Mālpilī, izmantot bibliotēkas pakalpojumus. Mālpils bibliotēkā no Inčukalna bibliotēkas aizgūtas 154 grāmatas krievu valodā – literatūra bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem. Tāpat bibliotēkā pieejami arī mācību līdzekļi latviešu valodas apguvei iesācējiem, kas sadarbībā ar Mālpils tautskolu ir nogādāti bibliotēkā.

Bibliotēkā pieejama literatūra angļu valodā un bezmaksas WiFi pieslēgums. Tāpat iespējams izmantot datoru, lai apgūtu latviešu valodu, izmantojot interneta resursus. Arī pārējās Siguldas novada bibliotēkas tiek nodrošinātas grāmatas krievu un angļu valodā.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi