×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Pirmdiena, 27. maijs
Šodien sveicam: Dzidra, Gunita, Loreta, Dzidris
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-03-24
Mālpils bibliotēka aicina Ukrainas pilsoņus izmantot bibliotēkas pakalpojumus

Mālpils bibliotēka aicina Ukrainas pilsoņus, kas guvuši patvērumu Mālpilī, izmantot bibliotēkas pakalpojumus. Mālpils bibliotēkā no Inčukalna bibliotēkas aizgūtas 154 grāmatas krievu valodā – literatūra bērniem, jauniešiem un pieaugušajiem. Tāpat bibliotēkā pieejami arī mācību līdzekļi latviešu valodas apguvei iesācējiem, kas sadarbībā ar Mālpils tautskolu ir nogādāti bibliotēkā.

Bibliotēkā pieejama literatūra angļu valodā un bezmaksas WiFi pieslēgums. Tāpat iespējams izmantot datoru, lai apgūtu latviešu valodu, izmantojot interneta resursus. Arī pārējās Siguldas novada bibliotēkas tiek nodrošinātas grāmatas krievu un angļu valodā.

 


© www.sigulda.lv


Pasākumi