×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 4. jūlijs
Šodien sveicam: Ulvis, Uldis, Sandis, Sandijs
Laika ziņas: Sigulda +18.8℃, D vējš 1.6 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-03-24
Siguldas novadā uzņemti 273 patvēruma meklētāji no Ukrainas

Līdz 24. martam Siguldas novadā uzņemti 273 patvēruma meklētāji no Ukrainas. 158 cilvēki ir izmitināti pašvaldības telpās bijušās Mālpils internātpamatskolas un Mālpils profesionālās vidusskolas ēkās, bet pārējos Ukrainas civiliedzīvotājus ir izmitinājuši novada iedzīvotāji, uzņemot savās mājās Siguldā, Allažos, Krimuldā, Inčukalnā, Mālpilī, kā arī vairākās viesnīcās un viesu namos.

Patlaban visas pašvaldības labiekārtotās vietas ir aizņemtas, tāpēc noris saziņa ar novada viesmīlības jomas uzņēmumiem, kas ir piedāvājuši savas telpas. Tāpat pašvaldība ir vēlreiz individuāli pārliecinājusies par novada iedzīvotāju gatavību uzņemt patvēruma meklētājus no Ukrainas, līdz ar to, atbilstoši nepieciešamībai, notiek ukraiņu izmitināšana pie iedzīvotājiem, viesu namos un viesnīcās. Sagatavotas arī 50 mazāk komfortablas vietas bijušajā Turaidas skolas ēkā, kur nepieciešamības gadījumā izmitināt patvēruma meklētājus.

Aicinām aplūkot arī informatīvo materiālu par patvēruma meklētāju izmitināšanu šeit (aktualizēts 23.03.2022.).


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi