×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Svētdiena, 26. maijs
Šodien sveicam: Edvards, Edvarts, Eduards, Varis
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-03-24
Siguldas novadā uzņemti 273 patvēruma meklētāji no Ukrainas

Līdz 24. martam Siguldas novadā uzņemti 273 patvēruma meklētāji no Ukrainas. 158 cilvēki ir izmitināti pašvaldības telpās bijušās Mālpils internātpamatskolas un Mālpils profesionālās vidusskolas ēkās, bet pārējos Ukrainas civiliedzīvotājus ir izmitinājuši novada iedzīvotāji, uzņemot savās mājās Siguldā, Allažos, Krimuldā, Inčukalnā, Mālpilī, kā arī vairākās viesnīcās un viesu namos.

Patlaban visas pašvaldības labiekārtotās vietas ir aizņemtas, tāpēc noris saziņa ar novada viesmīlības jomas uzņēmumiem, kas ir piedāvājuši savas telpas. Tāpat pašvaldība ir vēlreiz individuāli pārliecinājusies par novada iedzīvotāju gatavību uzņemt patvēruma meklētājus no Ukrainas, līdz ar to, atbilstoši nepieciešamībai, notiek ukraiņu izmitināšana pie iedzīvotājiem, viesu namos un viesnīcās. Sagatavotas arī 50 mazāk komfortablas vietas bijušajā Turaidas skolas ēkā, kur nepieciešamības gadījumā izmitināt patvēruma meklētājus.

Aicinām aplūkot arī informatīvo materiālu par patvēruma meklētāju izmitināšanu šeit (aktualizēts 23.03.2022.).


© www.sigulda.lv


Pasākumi