×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Otrdiena, 5. jūlijs
Šodien sveicam: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
Laika ziņas: Sigulda +17.6℃, DR vējš 2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-04-01
Allažu Tautas namā būs skatāma Sandras Valaines gleznu izstāde

1. aprīlī plkst. 19.00 Allažu Tautas namā tiks atklāta gleznu izstāde “Zaļā daba”, kurā varēs satikt arī pašu darbu autori, mākslinieci Sandru Valaini.

Izstādē “Zaļā daba” aplūkojamie mākslas darbi darināti kopš 2020. gada. Darbu radīšanai māksliniece iedvesmojusies no dalības Mākslas plenērā Varakļānos 2020. gada vasarā. Izstādē redzamie darbi tapuši Sandras piemājas šķūnītī, iedvesmojoties no redzētā, pieredzētā un vēl neredzētā.

Līdz šim ar mākslinieces darbiem varēja iepazīties viņas novadnieki un draugi, bet šoreiz ar savu pirmizrādi Sandra nolēmusi doties plašākā kultūras telpā un sadraudzības vārdā izvēlējusies apmeklēt Allažu Tautas namu.

Darbu autore dzimusi Varakļānos, zināšanas apguvusi Lubānas vidusskolā un Latvijas Universitātē. Šobrīd viņa strādā Lubānas Mākslas skolā kā zīmēšanas un gleznošanas pasniedzēja.

Izstāde “Zaļā daba” Allažu Tautas namā apmeklētājiem atvērta līdz 10. jūnijam no pirmdienas līdz ceturtdienai no plkst. 14.00 līdz 18.00 vai, ja izstādi vēlaties apmeklēt citā laikā, tad lūgums pieteikties, zvanot uz tālruņa numuru 26545054 Tautas nama vadītājai Ancei Bērzei.

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi