×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 30. maijs
Šodien sveicam: Vitolds, Lolita, Letīcija
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-04-05
Tiks organizēta Siguldas novada iepazīšanās ekskursija Ukrainas patvēruma meklētājiem

Siguldas novada Tūrisma informācijas centrs 9. aprīlī organizēs bezmaksas ekskursiju pa Siguldu divām Ukrainas civiliedzīvotāju grupām, lai patvēruma meklētājiem vieglāk iepazīt novadu, kurā viņi raduši pagaidu mājvietu. Aicinām nodot šo informāciju ukraiņiem vai pieteikt viņus, zvanot uz Tūrisma informācijas centra tālruni +371 67971335 līdz 8. aprīļa plkst. 12.00. Patlaban pieteikšanās, sazinoties telefoniski ar Tūrisma informācijas centru, iespējama rīta grupai, jo patvēruma meklētāji no Ukrainas izrādījuši lielu atsaucību, līdz ar to pēcpusdienas grupa jau nokomplektēta.

Ekskursija plānota 3 stundu garumā divās grupās – viena no rīta un otra pēcpusdienā, kurai tiks organizēts autobuss no Mālpils pagasta, kurā šobrīd uzturas visvairāk Ukrainas patvēruma meklētāju.

Šajā reizē ekskursija tiks organizēta gidu Aigas Auziņas un Madaras Braslavas vadībā un dosies pastaigā ar kājām pa Siguldas pilsētas centru, iepazīstot ne tikai populārākos tūrisma objektus, bet arī uzzinot praktiski noderīgu informāciju, kur un kādi pakalpojumi iedzīvotājiem pieejami. Kopējais pastaigas garums plānots aptuveni 5 kilometru garumā.

Ja par ekskursijām būs lielāka interese, tās tiks organizētas arī turpmāk!

 


Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv


Pasākumi