×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Piektdiena, 3. februāris
Šodien sveicam: Aīda, Ida, Vida
Laika ziņas: Sigulda -4.1℃, Z vējš 1.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-04-21
Siguldas 1. pamatskolas skolēnu grupa piedalās Erasmus+ projekta vizītē Spānijā

Aprīļa sākumā astoņi Siguldas 1. pamatskolas skolēni un skolotājas Santa Briede un Edīte Kuzmina devās mobilitātes vizītē uz Spānijas pilsētu Bilbao, kas noritēja Erasmus+ projekta “Let’s meet in the clouds”​ laikā.

Projektā piedalās skolas no Spānijas, Polijas, Horvātijas un Latvijas. Tiekoties vizītē, katras valsts pārstāvji pastāstīja par savu valsti, pilsētu un skolu. Siguldas 1. pamatskolas skolēni, integrējot angļu valodu un teātra mākslu, izspēlēja skeču, radošā un atraktīvā veidā sniedzot informāciju par Latviju un Siguldu. Tikšanās laikā skolēni pilnveidoja prasmes darbā ar Google Sites, apkopoja informāciju par Bilbao un Donostiju, interesantiem objektiem šajā pilsētās. Tāpat tika izveidoti QR kodi, tos noskenējot, ir iespēja piekļūt sagatavotajai informācijai par attiecīgo pilsētu un objektiem.

Radošo darbnīcu laikā notika darbs pie Etwinning projekta “Leģendas”. Jau iepriekš katras valsts skolēni bija sagatavojuši vienu leģendu un Spānijā, izveidojot starpvalstu skolēnu grupas, tika veidotas jaunas leģendas, izmantojot detaļas no katras valsts stāsta.

Vizīte laikā projekta dalībnieki apguva arī jauna spēli “Basku pelota”, kas tiek spēlēta ar bumbu, izmantojot roku, raketi, koka nūju.

Jau maijā astoņu skolēnu grupa dosies nākamajā projekta mobilitātes vizītē uz Horvātiju. 

Projektu līdzfinansē Eiropas Savienības Erasmus+ programma.


Informāciju sagatavoja:
Siguldas 1. pamatskolas direktora vietniece
Guntra Purmale


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi