×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 13. aprīlis
Šodien sveicam: Egils, Egīls, Nauris
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-05-16
Neaizmirsti pieteikties Siguldas svētku “KOPĪBA” gājienam

Arī šogad Siguldas svētku neatņemama sastāvdaļa būs tradicionālais novadnieku svētku gājiens, kas notiks sestdien, 28. maijā, plkst. 20.00. Svētku organizatori aicina novada uzņēmējus, iestādes, biedrības, amatiermākslas kolektīvus, sabiedriskās organizācijas, māksliniekus un mūziķus pievienoties gājienam.

Dalību gājienā var pieteikt līdz 24. maijam, rakstot uz e-pasta adresi jercite@inbox.lv. Pieteikumā lūdzam norādīt kolektīva nosaukumu, kontaktpersonas vārdu un tālruņa numuru vai e-pasta adresi, paredzamo gājiena dalībnieku skaitu un informāciju par tehniskajiem līdzekļiem, piemēram, automašīnām, ja tādus plānots izmantot. Kolektīvi savā noformējumā aicināti izcelt to, kas mūs vieno un rada kopības sajūtu Siguldas novadā.

Svētku gājiens sāksies Siguldas dzelzceļa stacijas laukumā, pulcēšanās no plkst. 19.00. Gājiens virzīsies pa Pils ielu līdz Siguldas pilsdrupu estrādei. Gājiena laikā svētku dalībniekus pārsteigs īpašās kopības pieturas, savukārt uzreiz pēc gājiena pilsdrupu estrādē notiks kopīga himnas “Zied ievas Siguldā” dziedāšana un grupas “Labvēlīgais Tips” koncerts.

Plašāka svētku programma tiks izziņota pakāpeniski, aicinām sekot informācijai!

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi