×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 13. jūnijs
Šodien sveicam: Zigfrīds, Ainārs, Uva
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-05-18
Inčukalna Mūzikas un mākslas skolā skatāmi konkursa “Mēs pret karu” darbi

Līdz 22. jūnijam Inčukalna Mūzikas un mākslas skolas gaitenītī apskatāma Inčukalna un Krimuldas Mūzikas un mākslas skolas Mākslas nodaļas audzēkņu darbu izstāde. Izstāde tapusi konkursa “Mēs pret karu” laikā.

Organizējot šo konkursu, tika uzrunāti vecāko kursu audzēkņi, kuri mācās 3., 4., 5. un 6. kursā. Konkursa dalībniekiem tika dota iespēja strādāt brīvi izvēlētā tehnikā, taču konkursantu darbos pamatā tika lietota grafikas, glezniecības vai aplikācijas tehnika. Pedagogi, kuri atbalstīja audzēkņus darbu izstrādes procesā, bija Elmārs Gaigalnieks (Inčukalna Mūzikas un mākslas skola) un Irēna Olekša un Evita Kurtiņa (Krimuldas Mūzikas un mākslas skola).

Žūrijai izvērtējot darbus, tika piešķirti diplomi par vienu 1. vietu, trim 2. vietām un trim 3. vietām. Tā kā dalībnieku nebija daudz, visiem tika godalgotās vietas. 1. vietas ieguvēja Ingrīda Ignatova no Krimuldas Mūzikas un mākslas skolas balvā ieguva flomasteru un zīmuļu lielo komplektu turpmāko radošo darbu veikšanai. Pārējie saņēma pārsteiguma balvu – torti, ar kuru draudzīgi kopā abu skolu dalībnieki mielojās, apspriežot nākotnes sadraudzības projektus.

Konkursa idejas autors bija Inčukalna Mūzikas un mākslas skolas Mākslas nodaļas pedagogs Elmārs Gaigalnieks. Idejas pamatā bija fakts, ka politiskā plakāta primitīvā degradēšana ir radījusi nepieciešamību veicināt un mācīt bērniem plakāta veidošanas principus un estētiku. Politiskā plakāta veidošanā bija aicinājums ievērot vairākus nosacījumus.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


Plašāka fotogalerija


© www.sigulda.lv


Pasākumi