×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 6. jūlijs
Šodien sveicam: Anrijs, Arkādijs
Laika ziņas: Sigulda +12.9℃, DR vējš 2.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-05-24
Siguldas Valsts ģimnāzijas 7.e klase organizē pasākumus Ukrainas atbalstam

Siguldas Valsts ģimnāzijas 7.e klase piedalījās izglītības programmā “Jaunais pilsonis”, kurā šogad, ņemot vērā aktuālo situāciju, tika diskutēts arī par karu Ukrainā un apspriestas iespējas, kā šajā situācijā iesaistīties, atbalstīt un būt aktīvam pilsonim. Izglītības programmā Siguldas Valsts ģimnāzijas 7.e klase īstenoja dažādas aktivitātes un ieguva godpilno 1. vietu.

Lai paustu atbalstu un palīdzētu Ukrainas tautai, Siguldas Valsts ģimnāzijas 7.e klases skolēni programmas laikā organizēja ziedošanas akciju, vācot ziedojumus naudas izteiksmē un pirmās nepieciešamības preces bēgļiem no Ukrainas. Audzēkņi kopā ar skolasbiedriem un skolotājiem iesaistījās akcijā “Saulespuķes vienotai Eiropai kopā ar Ukrainu”, iesējot saulespuķes.

Programmu “Jaunais pilsonis” ar ASV vēstniecības Latvijā atbalstu organizēja Latvijas Pilsoniskā alianse.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi