×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 2. marts
Šodien sveicam: Lavīze, Luīze, Laila
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-05-26
Siguldas svētkos ballītei līdz plkst. 2.00 naktī durvis vērs 10 kafejnīcas

Siguldas svētku laikā, kas norisināsies jau 28. maijā, apmeklētāju garšas kārpiņas palutinās 10 Siguldas kafejnīcas un restorāni. Baudīt gardas maltītes un atspirdzinošus dzērienus varēs jau dienas laikā, bet, atzīmējot Siguldas dzimšanas dienu, svinētāji tiks uzņemti īpašā darba laikā – līdz pat plkst. 2.00 naktī.

Aicinām novadniekus un pilsētas viesus pēc enerģiskā grupas “Labvēlīgais tips” koncerta, kas sāksies plkst. 21.00 Siguldas pilsdrupu estrādē, izvēlēties savai gaumei atbilstošākās kafejnīcas un restorānus un naksnīgas pastaigas laikā baudīt atmosfēru pat vairākās vietās!


Siguldas svētku svinētājus līdz pat plkst. 2.00 naktī uzņems:

  • “Pils café” Siguldas pils kvartālā;
  • “Kaķu māja” Siguldas pils kvartālā;
  • “Doma” Leona Paegles ielā 15A;
  • “9. pils” Pils ielā 9;
  • “Ezītis miglā” Rūdolfa Blaumaņa ielā 2;
  • “Hotel Sigulda” restorāns Pils ielā 6;
  • “Mr. Biskvīts” Ausekļa ielā 9;
  • “Dabas rezidence” Krišjāņa Valdemāra ielā 3A;
  • “Kebab Factory” Krišjāņa Valdemāra ielā 2;
  • “Eklers” Pils ielā 1.

28. maijā Siguldas svētki tiks atzīmēti visas dienas garumā ar dažādām norisēm, pasākuma programma pieejama šeit.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi