×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 2. marts
Šodien sveicam: Lavīze, Luīze, Laila
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-05-27
Siguldas svētkus varēs svinēt arī Dabas laboratorijā

Sestdien, 28. maijā, kad atzīmēsim Siguldas svētkus, uz vienu no svētku pieturām aicina Dabas laboratorija (Dārza ielā 29A, Siguldā). Svētkiem par godu tur tiks uzburti zili, zaļi un visādi citādi krāsaini un ļoti veselīgi brīnumi.

Dabas laboratorijas ciemiņi tiks gaidīti no plkst. 12.00 līdz 18.00. Tur varēs gan degustēt, gan iegādāties dažādu krāsu sulas, gardas kūciņas, enerģijas batoniņus un saldējumu.

No plkst. 14.00 Dabas laboratoriju apmeklēs profesionāla fotogrāfe, kura labprāt iemūžinās svētku prieku, smaidu un visas pozitīvās mirkļa emocijas lieliskos kadros. Dabas laboratorijā ir izveidota tam speciāla studijas tipa siena.

Šajā dienā ikkatram, kurš ļausies mirkļu iemūžināšanai ar fotogrāfi, tiks dota atlaide speciālai Ziemassvētku pāru, draugu vai ģimenes fotosesijai. Atlaide kā bonuss tiks pievienota katram individuāli fotogrāfiju galerijā.

28. maijā Siguldas svētki tiks atzīmēti visas dienas garumā ar dažādām norisēm, pasākuma programma pieejama šeit.

 

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi