×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 20. aprīlis
Šodien sveicam: Mirta, Ziedīte
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-06-02
Līgo naktī Siguldā notiks izrāde “Skroderdienas Silmačos” un zaļumballe

Šogad Siguldā gada īsāko nakti būs iespējams pavadīt, Siguldas pilsdrupu estrādē vērojot jau par tradīciju kļuvušo izrādi “Skroderdienas Silmačos”. Pēc izrādes varēs lustēties Līgo nakts zaļumballē, kur par jestru danču mūziku parūpēsies brāļi Auzāni un Līgo orķestris, kā arī dīdžejs.

23. jūnijā plkst. 19.00 Siguldas pilsdrupu estrādē sāksies Ogres teātra izrāde “Skroderdienas Silmačos” (režisors: Jānis Kaijaks). Rūdolfa Blaumaņa luga pirmiestudējumu piedzīvoja tālajā 1902. gada 30. janvārī Rīgas Latviešu biedrības teātrī. 120 gadus vēlāk “Skroderdienas Silmačos” ir latviešu teātra fenomens – luga, ko katros Jāņos latvieši labprāt skatījušies un skatās, smejas līdz asarām un dzied līdzi Blaumaņa sirsnīgajām kuplejām. Ogres teātris ik gadu brīvdabas izrādē “Skrodedienas Silmačos” skatītājiem piedāvā sekot līdzi tik iemīļotajām, tik zināmajām un tik jautrajām Silmaču saimes ļaužu izdarībām un attiecībām.

Izrādes radošā komanda: režisors: Jānis Kaijaks, kostīmu māksliniece: Ilze Kupča-Ziemele, scenogrāfs: Māris Ruskulis, vokālā pedagoģe: Ilze Miezere, gaisma/skaņa: Mārtiņš Andersons.

Lomās: Antonija – Astra Kolberga, Aleksis – Ernests Greizis, Dūdars – Guntars Arājs, Kārlēns – Mārcis Broks, Rūdis – Herberts Legants, Elīna – Katrīna Anna Ozoliņa, Pindaks – Juris Gasparovičs, Pindacīša – Daiga Krūmiņa, Ieviņa – Ramona Rubene, Pičuks – Edijs Čibels vai Kalvis Kravalis, Auce – Anita Saukane vai Maija Vilima-Kravale, Joske – Guntis Kolbergs, Zāra – Margarita Lutere, Ābrams – Andris Peismalietis, Tomulīša – Inta Bērziņa, Bebene – Lauma Straume vai Sarmīte Krauze, Tonīte – Māra Zinberga.

Pēc izrādes plkst. 22.00 Siguldas pilsdrupu estrādē sāksies Jāņu nakts zaļumballe, uz kuru ielūdz brāļi Auzāni un Līgo orķestris, kā arī dīdžejs.

Biļetes cena uz abiem pasākumiem ir 10 eiro, neatkarīgi no tā, vai tiek apmeklēta tikai izrāde, vai tikai zaļumballe. ArSiguldas novada ID karti iepriekšpārdošanā 20% atlaide. Biļetes pieejamas “Biļešu paradīzes” kasēs, tostarp tiešsaistē šeit. Bērniem līdz 7 gadu​ vecumam ieeja bez maksas.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi