×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 15. augusts
Šodien sveicam: Zenta, Dzelde, Zelda
Laika ziņas: Sigulda +29.4℃, DA vējš 3.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-06-21
Iespēja Siguldā tikties ar 99 gadus nosvinējušo dejas meistari Viju Vētru

25. jūnijā plkst. 18.00 kultūras centrā “Siguldas devons” ikvienam būs iespēja caur sarunu un kustību iepazīt unikālo personību, Ņujorkā dzīvojošo dejas meistari Viju Vētru.

Gada sākumā Vijai Vētrai apritēja 99 gadi, šobrīd pēc divu gadu pauzes uz īsu brīdi māksliniece atkal atbraukusi uz dzimto zemi – Latviju. Ir aizvadīts krāšņs koncerts pārpildītā Rīgas Latviešu biedrības nama Zelta zālē, svinot 79 skatuves darba un 99 dzīves gadus, sniegtas daudzas intervijas un meistarklases. Tikai 20. jūnijā kļuvis skaidrs, ka saspringtajā viesošanās laikā radusies iespēja tikties ar dejas cienītājiem arī Siguldas novadā.

Cieša sadarbība ar Siguldu un Siguldas novadu pasaulē pazīstamajai dejotājai, horeogrāfei un pedagoģei aizsākās 2010. gadā, kad mākslu skolā “Baltais flīģelis” un Siguldas pilsētas Kultūras namā notika IX Starptautiskie latviešu jauno mūziķu meistarkursi “Brīvība mūzikā”, kur Vija Vētra strādāja ar dalībniekiem, ievedot viņus citādā dejas ritmu pasaulē. Tolaik tika iestudēta arī pirmā deja – indiešu “Puķu velte” – ar Siguldas dejojošajām seniorēm no deju kopas “Preilene” un “Sniegaroze”. Šī tikšanās pāraugusi ilgstošā draudzībā, kuras laikā kopā iestudētas jau 10 dejas. Iepriekš Vija Vētra viesojās “Siguldas devonā” 2019. gadā un aizraujošā sarunā ar tikšanās dalībniekiem dalījās gan stāstiem par savu dejotājas pieredzi, gan nākotnes plāniem. Ne mazāk aizraujoša saruna ar šo fascinējošo kultūras personību solās būt arī šoreiz.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi