×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Otrdiena, 5. jūlijs
Šodien sveicam: Andžs, Andžejs, Edīte, Esmeralda
Laika ziņas: Sigulda +17.6℃, DR vējš 2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-06-21
Jūlija svētdienu rītos notiks tradicionālās Muzikālās brokastis

Arī šogad turpināsies ikgadējā vasaras tradīcija jūlija svētdienu rītos brokastis baudīt Siguldas Jaunās pils dārzā skaistu mūzikas skaņu pavadījumā. Šā gada Muzikālajās brokastīs piemērotu repertuāru atradīs gan bērni un jaunieši, gan akadēmiskās mūzikas cienītāji un citu žanru piekritēji.

Muzikālo brokastu ciklu 3. jūlijā plkst. 11.00 iesāks bērnu vokālā studija “Knīpas un Knauķi” ar koncertprogrammu “Emociju pētnieki”. Tās laikā caur dziesmām, dejām, sarunām, spēlēm, līdzdarbošanos un radīšanu bērnu vokālā studija “Knīpas un Knauķi” vēlas dot sabiedrībai jaunas zināšanas, kas palīdzētu mums kļūt emocionāli izglītotākiem, mācīties labāk sarunāties, dzirdēt un saprast vienam otru kā ģimenē, tā draugu un līdzcilvēku lokā.

Koncertprogrammas galvenie varoņi: Pētnieks – Andris Sējāns, ziņkārīgā meitene Emma – Sanita Sējāne, Drosmīgais – Knauķis Lukka, Mazie pētnieki un Planētu saimnieki – “Knīpas un Knauķi”.

10. jūlijā plkst. 11.00 notiks Muzikālās brokastis Aijas Vītoliņas un draugu gaumē, aicinot baudīt mūziku visām gaumēm. Aija Vītoliņa atklāj, ka mūzika viņai jau kopš bērnības ir droša vieta, kur paslēpties, pasapņot un pafantazēt. Vēlāk dungošana līdzi jaunatklātajām un iemīlētajām dziesmām. Tad radās iespējas atklāt jaunu mūziku, iepazīstot lieliskus mūziķus un domubiedrus, caur darbu, hobiju un mīļāko vaļasprieku vienlaicīgi.

Koncertā uzstāsies: Aija Vītoliņa-Freimane (balss), Jānis Stafeckis (bass), Romāns Vendiņš (klavieres), Ainis Zavackis (bungas).

17. jūlijā plkst. 11.00 brokastu piedāvājumā – “Džezbaroks”. Angļu baroka mūzika apvienosies ar viegli džezīgām noskaņām un nelielām improvizācijām. Dažādi rokraksti, dažādi stili un to apvienojums brīvā saspēlē – tā programmas noskaņu raksturo rīkotāji. Kā skaidro ērģelnieks Aigars Reinis, improvizācija baroka laika izpildītājiem bija ierasta prakse un katrs pēc savas gaumes izrotāja un papildināja pierakstīto nošu materiālu, tādējādi parādot savas spējas un instrumentālās iespējas. Šīs programmas pamatā būs baroka mūzikas izpildījums caur brīvāku interpretācijas prizmu, šoreiz ar džezīgu pieskārienu.

Pasākumā uzstāsies Jānis Strazdiņš (balss), Jānis Rubiks (kontrabass), Lāsma Meldere-Šestakova (baroka vijole), Aigars Reinis (ērģeļpozitīvs).

Muzikālo brokastu ciklu 24. jūlijā plkst. 11.00 noslēgs Gunta Ābele un Džovanni Fornazīni, piedāvājot pavadīt rītu spāņu un argentīniešu gaumē. Gunta Ābele un Džovanni Fornazīni aktīvi koncertē kopš 2012. gada. Duets ar panākumiem ir piedalījies festivālos un koncertos Šveicē, Itālijā, Vācijā un Latvijā. Lai arī abi mūziķi bieži spēlē dažādos kamermūzikas ansambļos un uzstājas kā solisti, viņi vienmēr ar īpašu prieku uzstājas duetā. Programmā “Rīts spāņu un argentīniešu gaumē” apvienojas spāņu temperaments, romances un dziesmas kopā ar Argentīnas mežonīgo dabu, ātrajiem ritmiem un kaislībām.

Pasākumā uzstāsies Gunta Ābele (čells) un Džovanni Fornazīni (Giovanni Fornasini) (klavieres).

Ieeja bez maksas.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi