×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Otrdiena, 6. jūnijs
Šodien sveicam: Ingrīda, Ardis
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-07-12
Īstenos 5 nometnes Ukrainas un Latvijas bērniem un jauniešiem

Nodrošinot atbalstu Ukrainas bērnu un jauniešu valsts valodas apguvei un psihoemocionālajai labbūtībai, vienlaikus integrējoties ar Latvijas bērniem un jauniešiem un pilnveidojot komunikācijas un saskarsmes prasmes, Siguldas novada pašvaldības izsludinātajā vasaras nometņu projektu konkursā tika saņemti 5 pieteikumi, kurus komisija izvērtēja un sniedza atbalstu visiem 5 projektiem.

Nometnes tiks īstenotas šajā vasarā, aicinot tajās piedalīties Ukrainas un Latvijas 1. līdz 12. klases audzēkņus, iekļaujot nometnēs 50% ukraiņu bērnus un jauniešus, kuru pagaidu dzīvesvieta ir noteikta Siguldas novadā.

Lai piedalītos kādā no atbalstu saņēmušajām nometnēm, aicinām vecākus pieteikties tām pie organizāciju vadītājiem, izmantojot norādīto kontaktinformāciju. Dalībnieku skaits nometnēs ir ierobežots! Vienlaikus pašvaldības speciālisti aicina vecākus uzmanīgi iepazīties ar piedāvāto nometņu režīmu, kopīgi ar bērniem pārrunāt disciplīnas un drošības jautājumus.

Nosaukums, organizācija, vadītājs un kontaktinformācija

Nometnes veids, bērnu skaits

Laiks un nometnes norises vieta

Radošās atpūtas un piedzīvojumu dienas nometne “Veselīga dzīvesveida akadēmija”

Organizē: biedrība “A-vision”
Vadītājs: Gatis Kalniņš
Tālrunis: 29457378
E-pasta adrese: gatiskalninss@gmail.com

Dienas, atvērta
Dalībnieku skaits: 25

No 1. līdz 6. augustam
Laurenču sākumskolas teritorijā

Radošās atpūtas un piedzīvojumu dienas nometne “Siguldas piedzīvojums”

Organizē: biedrība “A-vision”
Vadītājs: Gatis Kalniņš
Tālrunis: 29457378
E-pasta adrese: gatiskalninss@gmail.com

Dienas, atvērta
Dalībnieku skaits: 25

No 22. līdz 27. augustam
Laurenču sākumskolas teritorijā

Nometne “Apturi vasaru”

Organizē: Allažu pamatskola
Vadītājs: Līga Liepiņa
Tālrunis: 67970949
E-pasta adrese: allazu.pamatskola@sigulda.lv

Dienas, atvērta
Dalībnieku skaits: 12

No 15. līdz 22. augustam
Allažu pamatskolas teritorijā

Nometne “Iesaisties, dari, mācies!”

Organizē: Mālpils vidusskola
Vadītājs: Ilze Bērziņa
Tālrunis: 26412034
E-pasta adrese: malpilsvsk@sigulda.lv

Dienas, atvērta
Dalībnieku skaits: 20

No 25. jūlija līdz 5. augustam
Mālpils vidusskolas teritorijā

Nometne “Iesaisties, dari, mācies!”

Organizē: Mālpils vidusskola
Vadītājs: Ilze Bērziņa
Tālrunis: 26412034
E-pasta adrese: malpilsvsk@sigulda.lv

Dienas, atvērta
Dalībnieku skaits: 20

No 8. augusta līdz 19. augustam
Mālpils vidusskolas teritorijā

Projekts “Atbalsts Ukrainas un Latvijas bērnu un jauniešu nometnēm” tiek īstenots saskaņā ar Valsts izglītības satura centra izstrādātajām vadlīnijām, Siguldas novadam piešķirtais finansējums ir 14 362 eiro. Atbalsta apjoms nometņu organizēšanai pašvaldībā tika piešķirts atbilstoši Ukrainas bērnu un jauniešu skaitam pašvaldībā.

Nometnes tiek organizētas saskaņā ar Valsts izglītības satura centra un Veselības ministrijas izstrādātajām vadlīnijām nometņu organizatoriem drošības pasākumu ievērošanai. Plašāka informācija par visām Latvijā organizētajām vasaras nometnēm un ar tām saistītiem jautājumiem pieejama Valsts izglītības satura centra izveidotajā tīmekļa vietnē www.nometnes.visc.gov.lv.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi