×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Otrdiena, 6. jūnijs
Šodien sveicam: Ingrīda, Ardis
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-07-12
Siguldas novada bibliotēka piedāvā grāmatas ukraiņu valodā

Siguldas novada bibliotēka ukraiņu ģimenēm piedāvā grāmatas ukraiņu valodā – stāstus, pasakas un izzinošas grāmatas bērniem un pusaudžiem, literatūru pieaugušajiem.

Bibliotēka ir iegādājusies 17 grāmatas ukraiņu valodā, kā arī saņēmusi ukraiņu grāmatu dāvinājumu no Aleksandras Šiminas un draugu grupas nevalstiskās organizācijas (NVO) “Foundations for Freedom”. Grāmatas iegādājās Ukrainā, atgādāja uz Latviju un sadarbībā ar Latvijas Nacionālo bibliotēku izsūtīja Latvijas publiskajām bibliotēkām. Siguldas novada bibliotēka dāvinājumā saņēma 11 grāmatas.
Latvijas bibliotēkām kopā tika uzdāvinātas 360 grāmatas.

Foto: Agnese Āboliņa


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi