×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Piektdiena, 14. jūnijs
Šodien sveicam: Tija, Saiva, Sentis, Santis, Saivis
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-07-22
Siguldā kamermūzikas koncertā uzstāsies ukraiņu soliste Anna Lubuta

Jau no aprīļa Latvijā izskan vokālās kamermūzikas koncertsērija “Angiol di Pace” (“Miera eņģelis”), kurā piedalās ukraiņu mecosoprāns, Kijivas filharmonijas soliste Anna Labuta un baritons Nauris Indzeris, pianiste Helēna Laukmane, kura šajos koncertos spēlē arī ērģeles. 5. augustā plkst. 18.00 koncerts “Miera eņģelis” norisināsies arī Siguldā – Siguldas Evaņģēliski luteriskajā baznīcā.

Koncertprogrammā “Miera eņģelis” iekļauta mūzika, kurā apvienojas garīgums, mierinājums, cilvēkmīlestība un cerība. Koncertā izskanēs skaņdarbi no tādiem komponistiem kā Johans Sebastians Bahs, Georgs Frīdrihs Hendelis, Francis Šūberts un citiem. Tāpat būs dzirdamas arī ukraiņu tautas dziesmas.

Anna Lubuta kopā ar savu piecgadīgo meitiņu Latvijā ieradās martā, atstādama Ukrainā vīru un vecākus. Anna ir no Kijivas un savulaik absolvējusi Kijivas Nacionālās kultūras un mākslas universitātes kordiriģēšanas katedru un Pētera Čaikovska Nacionālās mūzikas akadēmijas solo dziedāšanas katedru. Jau studiju gados bijusi solistu ansambļa “Pektorāle” dalībniece. Pēc Mūzikas akadēmijas absolvēšanas 2002. gadā kļuvusi par Ukrainas Nacionālās ērģeļu un kamermūzikas zāles Borisa Ļatošinska klasiskās mūzikas ansambļa solisti. Mākslinieces repertuārā ir arī opermūzika, kamermūzika un tautas mūzika.

Koncertsērija “Miera eņģelis” Latvijā izskanēs līdz augusta vidum, pēc tam Anna plāno atgriezties dzimtenē.

Ieeja koncertā ir par ziedojumiem, kas tiks novirzīti Annai un viņas ģimenei.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv


Pasākumi