×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 15. augusts
Šodien sveicam: Zenta, Dzelde, Zelda
Laika ziņas: Sigulda +28.1℃, DA vējš 3.8 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-08-05
Volejbolistu Vasaras spēļu pēdējais atlases posms notiks Siguldā

8. augustā plkst. 11.00 Fischer slēpošanas centrā notiks 17. Vasaras spēļu sacensību 4. atlases posms. Vasaras spēļu mērķis ir iesaistīt bērnus un jauniešus brīvdabas volejbola sacensībās vasaras sezonā, popularizējot aktīvu un veselīgu dzīvesveidu.

Sacensību pēdējā atlases posmā piedalīsies Daugavas labā krasta zēnu komandas trīs vecuma grupās – U-11, U-13 un U-15. Astoņas labākās komandas no katras vecuma grupas iegūs tiesības piedalīties finālsacensībās, kuras norisināsies 21. augustā Ozolnieku vidusskolas stadionā.

Vasaras spēles jau 17. reizi tiek rīkotas jaunajiem volejbolistiem kā svētki, kurus baudīt visas vasaras garumā – un otro gadu viens no atlases posmiem norisināsies Siguldā.

Vasaras spēles norisinās ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

Plašāka informācija par “17. Vasaras spēlēm volejbolā 2022” pieejama šeit.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi