×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 13. jūnijs
Šodien sveicam: Zigfrīds, Ainārs, Uva
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-08-19
Zelta rudens sezona ar jaunām tirdzniecības vietām

Jau ierasts, ka Turaidas ielā 2A, netālu no Gūtmaņa alas un Siguldas novada pašvaldības Tūrisma informācijas centra, ir vairākas suvenīru tirdzniecības vietas, kur Siguldas novada viesiem ir iespēja iegādāties visdažādākos suvenīrus un darinājumus, kas radīti Siguldas novadā. Šā gada rudens sezona tur tiks uzsākta ar jaunām tirdzniecības vietām. Paredzēts, ka tiks uzstādītas 5 jaunas tirdzniecības vietas vai kioski.

Siguldas novada pašvaldība aicina atsaukties tirgotājus un pieteikties izsolei. Pieteikšanās izsolei paredzēta no 22. augusta līdz 2. septembrim. Izsoles diena – 7. septembris plkst. 10.00 – Siguldas novada pašvaldības Siguldas pagasta Kultūras nama Deputātu zālē Zinātnes ielā 7B, Peltēs, Siguldas pagastā, Siguldas novadā.

Plašāka informācija par izsoles noteikumiem būs pieejama šeit no 22. augusta. Jautājumu gadījumā aicinām rakstīt uz e-pasta adresi uznemejiem@sigulda.lv vai zvanīt pa tālruņa numuru 22017156.


© www.sigulda.lv


Pasākumi