×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 18. aprīlis
Šodien sveicam: Laura, Jadviga
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-09-02
Turpinās vadīt velobraukšanas un drošības apmācības skolās

2021./2022. mācību gadā Siguldas novada skolās velosipēda vadītāja apliecību saņēmuši 233 skolēni. Siguldas novada Pašvaldības policija arī jaunajā mācību gadā turpinās rīkot veloapmācību skolēniem, lai viņiem būtu iespēja apgūt ceļu satiksmes noteikumus un drošas braukšanas pamatprincipus, piedaloties ceļu satiksmē ar velosipēdu.

Pēc teorijas apguves Pašvaldības policijas darbinieki pieņems velosipēda vadītāja kvalifikācijas eksāmenu, pēc kura sekmīgas nokārtošanas bērni saņems Ceļu satiksmes drošības direkcijas izsniegtu velosipēda vadītāja apliecību.

Tāpat Pašvaldības policija skolēniem vada nodarbības par citām aktuālām tēmām, kas saistītas ar drošību, savstarpējām attiecībām, atkarību izraisošo vielu lietošanas sekām un atbildību.

Ja izglītības iestādes audzēkņiem ir nepieciešamas izglītojošas nodarbības vai veloapmācības, Pašvaldības policija aicina skolas vadību vai klašu audzinātājas sazināties ar Pašvaldības policiju, rakstot uz e-pasta adresi policija@sigulda.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 67972008.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi