×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 4. decembris
Šodien sveicam: Baiba, Barbara, Barba
Laika ziņas: Sigulda -1.7℃, DA vējš 3.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-09-07
Siguldas novada Pašvaldības policija piedalās reģionālajā forumā Smiltenē

Augustā Siguldas novada Pašvaldības policijas priekšnieks Māris Riekstiņš un priekšnieka vietnieks Kristaps Freimanis devās uz Smilteni, lai piedalītos Smiltenes novada Pašvaldības policijas organizētājā Pašvaldību policijas reģionālajā forumā.

Forumā tika diskutēts par būtiskiem notikumiem un reformām, kas ietekmē policijas darbu – par administratīvās atbildības reformu, 2021. gada administratīvi teritoriālo reformu, ka arī Valsts policijas reformu. Tika apspriests likumprojekts “Pašvaldību likums”, kas paredz, ka no 2024. gada katrā pašvaldībā ir jāizveido pašvaldības policija.

Foruma piedalījās Siguldas novada, Smiltenes novada, Valmieras novada, Madonas novada, Balvu novada, Gulbenes novada, Alūksnes novada, Valkas novada pašvaldību policijas un Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Operatīvās vadības nodaļas pārstāvji dalījās ar savu darba pieredzi pēc administratīvi teritoriālās reformas.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi