×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 13. jūnijs
Šodien sveicam: Zigfrīds, Ainārs, Uva
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-09-07
Siguldas novada Pašvaldības policija piedalās reģionālajā forumā Smiltenē

Augustā Siguldas novada Pašvaldības policijas priekšnieks Māris Riekstiņš un priekšnieka vietnieks Kristaps Freimanis devās uz Smilteni, lai piedalītos Smiltenes novada Pašvaldības policijas organizētājā Pašvaldību policijas reģionālajā forumā.

Forumā tika diskutēts par būtiskiem notikumiem un reformām, kas ietekmē policijas darbu – par administratīvās atbildības reformu, 2021. gada administratīvi teritoriālo reformu, ka arī Valsts policijas reformu. Tika apspriests likumprojekts “Pašvaldību likums”, kas paredz, ka no 2024. gada katrā pašvaldībā ir jāizveido pašvaldības policija.

Foruma piedalījās Siguldas novada, Smiltenes novada, Valmieras novada, Madonas novada, Balvu novada, Gulbenes novada, Alūksnes novada, Valkas novada pašvaldību policijas un Valsts policijas Vidzemes reģiona pārvaldes Kārtības policijas biroja Operatīvās vadības nodaļas pārstāvji dalījās ar savu darba pieredzi pēc administratīvi teritoriālās reformas.


© www.sigulda.lv


Pasākumi