×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Piektdiena, 3. februāris
Šodien sveicam: Aīda, Ida, Vida
Laika ziņas: Sigulda -3.3℃, Z vējš 1.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-10-06
Notiks plenēra “Mergupe krāsās” darbu izstādes atklāšana

8. oktobrī plkst. 17.00 Mālpils Kultūras centra otrā  stāva vestibilā notiks mākslinieku plenēra “Mergupes krāsās” darbu izstādes atklāšana.

Izstādē apskatāmie darbi tapuši plenēra laikā augustā. Šogad plenērā piedalījās 11 profesionāli mākslinieki – Baiba Apsīte, Anitra Bērziņa, Maija Bērziņa, Katrīna Biksone, Andis Gūtmanis, Dārta Hapanioneka, Anete Kalniņa, Vita Merca, Silvija Meškone, Māra Upzara un Gunta Vēvere.

Mākslinieki, kuri plenērā Mālpilī bija pirmo reizi, bija pārsteigti par šīs vietas vēsturi un unikālo ainavu ar stāvajiem un gleznainajiem Mergupes krastiem. Dabas daudzveidība un seno ozolu maģija bija neizsmeļams spēka avots un iedvesma visiem māksliniekiem.

Kopš 2003. gada Mālpilī notikuši 18 plenēri, kuros piedalījušies 130 mākslinieki, starp kuriem bijušas tādas personības mākslā kā Jānis Streičs, Biruta Baumane, Vilis Ozols, Jāzeps Pīgoznis, Nikolajs Karagodins, Daina Dagnija, Georgs Barkāns, Pēteris Martinsons, Andrejs un Juris Ģērmaņi, Jānis Anmanis un citas.

Mākslinieku darbu izstāde Mālpils Kultūras centrā būs apskatāma līdz 26. novembrim. Ieeja pasākumā bez maksas.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi