×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +1.8℃, DR vējš 5.2 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-10-27
Siguldas 1. pamatskolā norisinājusies “Erasmus+” projekta vizīte

No 3. līdz 7. oktobrim Siguldas 1. pamatskolā viesojās “Erasmus+” projekta “Let’s meet in the clouds!” dalībnieki no skolām Čenstohovā Polijā, Sopuertā Spānijā un Semeļcos Horvātijā. Šī “Erasmus+” projekta mērķi ir attīstīt attālinātu tikšanos iespējas un pilnveidot interneta “mākonī” izvietoto informāciju, kas noder gan mācību darbam, gan atpūtai. Projekts tika izveidots vēl pirms vīrusa pandēmijas, kad sanāksmes “mākoņos” vēl bija neapgūta realitāte.

Tikšanās laikā Latvijā projekta dalībniekus sveica Siguldas 1. pamatskolas zēnu un meiteņu kora “Ievas” dalībnieki ar svētku koncertu. Deju kolektīvs “Purenīte” mācīja latviešu dejas aizraujošā sadanču pēcpusdienā, skolēni iepazina Siguldas jauno Tehnoloģiju centru, viesojās Rīgas Tehniskajā universitātē, kā arī iepazina Siguldu un pilsētas dabu.

Projekta ietvaros jau ir notikušas skolēnu apmaiņas vizītes Spānijā un Horvātijā. Projekta noslēguma vizīte notiks Polijā 2023. gada aprīlī, uz kuru dosies arī 8 Siguldas 1. pamatskolas skolēni.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi