×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Pirmdiena, 30. janvāris
Šodien sveicam: Tīna, Valentīna, Pārsla
Laika ziņas: Sigulda +2.1℃, DR vējš 5.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-11-01
Mālpils vidusskolā notikusi “Erasmus+” projekta starptautiskā sanāksme

No 9. līdz 15. oktobrim Mālpils vidusskolā notika projekta “On a school stage – another version of education” starptautiskā sanāksme. Tajā piedalījās partneri no Portugāles, Itālijas un Polijas.

Sanāksmes programmā bija iekļautas daudzveidīgas aktivitātes. Tās laikā jaunieši iepazina dažādas teātra darbnīcas, veidoja teātra rekvizītus un dekorācijas, iepazina latviešu tautiskās dejas, apmeklēja Nacionālo operu un uzstājās ar saviem teatrālajiem priekšnesumiem.

Projekta ietvaros katrā no starptautiskajām sanāksmēm skolēniem ir uzdevums uzstāties ar tematiskiem priekšnesumiem. Latvijas sanāksmē partneriem bija uzdevums uzstāties ar miniatūras kabare priekšnesumiem par vienotu tēmu – skola dažādos periodos.

Mālpils skolēni uzstājās ar priekšnesumiem, kuros attēloja 19., 20. gadsimta 1950.–1960. gadus. Polijas partneri attēloja mūsdienu skolu, Itālijas partneri – skolu pandēmijas laikā, Portugāles partneri – nākotnes skolu.

“Erasmus+” projekts “On a school stage – another version of education” aizsākās 2020. gadā un turpinās līdz mācību gada beigām. Nākamā projekta sanāksme norisināsies Itālijā.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi