×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Trešdiena, 1. februāris
Šodien sveicam: Brigita, Indra, Indars, Indris
Laika ziņas: Sigulda -0.2℃, D vējš 4.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-11-14
“KLIKK” centrā norisināsies jau otrais amatieru elektrokartinga čempionāts

Ziemas noskaņās “KLIKK” centrā Lauku ielā 9, Siguldā, ātruma un piedzīvojumu cienītājiem atgriežas amatieru elektrokartinga čempionāts “KLIKK Winter kart”. Neatkarīgi no sagatavotības līmeņa, ikvienam interesentam ir iespējams piedalīties sacensībās un izmantot iespēju iejusties autosportistu lomā. Čempionāts norisināsies trīs posmos trīs piektdienas pēc kārtas – 25. novembrī, 2. un 9. decembrī. Arī šoreiz TOP 3 labākie divu posmu braucēji tiks apbalvoti ar dāvanu kartēm 300, 200 un 100 eiro vērtībā.

Amatieru elektrokartinga čempionātā “KLIKK Winter kart” aicināts piedalīties ikviens, kurš vēlas izmēģināt spēkus vēl nebijušā piedzīvojumā, jo šajās sacensībās tiks izmantoti “KLIKK” centra elektrokartingi, rallijkrosa elementi un džokera aplis.

Katra posma maksimālais dalībnieku skaits ir 35, savukārt dalības maksa par katru posmu – 40 eiro.

Informācija par dalību pasākumā un reģistrēšanās kārtība tuvākajā laikā būs pieejama KLIKK centra tīmekļa vietnes sadaļā “Sports” (www.klikk.lv/sports/). Pirmo reizi reģistrējoties dalībai čempionātā, aicinām veikt reģistrāciju starptautiskā kartinga tīmekļa vietnē www.sodiwseries.com (šeit) ar kuras palīdzību notiks dalībnieku reģistrācija, reitinga veidošana un rezultātu publicēšana.

Lielākajā iekštelpu atpūtas un izklaides parkā “KLIKK” jau šovasar norisinājās pirmais elektrokartinga čempionāts, kurā lielisku atbalstu sniedza autosporta cienītāji, sabiedrībā zināmas personības – Ģirts Timrots, Edgars Barbaks un Pauls Timrots.

 

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi