×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 4. decembris
Šodien sveicam: Baiba, Barbara, Barba
Laika ziņas: Sigulda -3.5℃, DA vējš 2.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-11-15
Novadnieki ar veiksmīgiem rezultātiem startē “Prezidenta kausā” Siguldā

Sestdien, 12. novembrī, bobsleja un kamaniņu trasē “Sigulda” norisinājās starta rāviena sacensības “Prezidenta kauss”, oficiāli atklājot jauno 2022./2023. gada sezonu kamaniņu sportā. “Prezidenta kausā” piedalījās vairāki sportisti no Siguldas novada.

Ņemot vērā to, ka kamaniņu sportā starta ātrumam ir liela nozīme augstvērtīga rezultāta sasniegšanā, starta rāvienu sacensības ļauj uzzināt labākos un ātrākos sportistus starta izpildījumā, kas sevī iekļauj gan starta tehnisko izpildījumu, gan tā saucamos “pingvīnus” jeb atgrūdienus pa ledus virsmu, lai paātrinātu kamanu trases sākuma posmā.

Sacensībās piedalījās 103 sportisti, tostarp desmit divvietīgās ekipāžas. Vecuma kategorijās no pieaugušajiem līdz pat “Jauniešiem C”. Nacionālo kamaniņu sporta izlasi pārstāvēja visi tās dalībnieki: Gints Bērziņš, Kristers Aparjods, Sigita Bērziņa, Elīna Ieva Vītola, Kendija Aparjode, Mārtiņš Bots/Roberts Plūme, Eduards Ševics-Mikeļševics/Lūkass Krasts, kā arī sieviešu divvietīgā ekipāža Anda Upīte/Sanija Ozoliņa.

Katrs dalībnieks veica divus starta rāvienus, kuri tika summēti, lai noteiktu labākos katrā grupā.

Vīriešu konkurencē uzvaru izcīnīja juniors Gints Bērziņš no Siguldas. Gintam Bērziņam “Junioru” vīriešu konkurencē vēl viena uzvara. Savukārt siguldiete Sigita Bērziņa sieviešu konkurencē ierindojās otrajā vietā, bet trešā – novadniece Elīna Ieva Vītola. Vīriešu divvietīgo ekipāžu konkurencē uzvaru izcīnīja Latvijas komandas vadošā ekipāža – Mārtiņš Bots/Roberts Plūme (Sigulda/Ropaži). 

“Jaunieši B” zēnu konkurencē starp 18 zēniem labāko rezultātu divu starta rāvienu summā uzrādīja Gustavs Babris (Krimulda), bet trešajā “Jaunietis C”– Jēkabs Juris Blāķis (More). Savukārt “Jaunieši C” meiteņu konkurencē uzvaru izcīnīja Katrīna Parfenkova (Sigulda), “Jaunieši C” zēnu konkurencē otrajā vietā ierindojās Adrians Šics (Sigulda), bet uz goda pjedestālā augstākā pakāpiena kāpa Jēkabs Juris Blāķis (More).

Lepojamies ar sasniegumiem un vēlam panākumus arī turpmāk!
 

Foto: Mareks Gaļinovskis


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Dace Blāķe
- 2022-11-16 12:48

Labdien, ja rakstā tiek pieminēta “Jaunieši C” grupa, tad korekti būtu uzrakstit arī 1. Vietas ieguvēju. Jo arī pirmo vietu ieguva Siguldas novada bērns

Atbilde: Dace Blāķe
Administrācija
- 2022-11-16 20:09

Labdien! Paldies par vērību, tekstā veikta korekcija!

Pasākumi