×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 4. decembris
Šodien sveicam: Baiba, Barbara, Barba
Laika ziņas: Sigulda -2.9℃, DA vējš 3.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-11-21
Mores pamatskola piedalās raidījumā “Literatūre. Pamatskola”

Šajā vasarā Mores pamatskolas 7. klases skolēni Elizabete, Normunds, Kristaps un Gatis piedalījās televīzijas raidījumā “Literatūre. Pamatskola”. Mores pamatskolas audzēkņi pēc Dainas Ozoliņas grāmatas “Pandēmijas detektīvi” izlasīšanas kļuva par īstiem pandēmijas detektīviem un atšķetināja rakstnieces aizdomu pilnos uzdevumus.

Raidījums ir par sešām mūsdienu latviešu autoru grāmatām. Kopā ar skolēniem tiek stāstīti spoku stāsti, atvērti starplaiku portālus un pētīti neparastus šķūnīšus. Raidījuma vadītāji: rakstnieki Marta Selecka un Gustavs Terzens.

Raidījums, kurā piedalās Mores pamatskolas skolēni, skatāms tiešsaistē šeit.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi