×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Svētdiena, 4. decembris
Šodien sveicam: Baiba, Barbara, Barba
Laika ziņas: Sigulda -3.5℃, DA vējš 2.9 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-11-24
Sociālā aprūpe māja “Gaismiņas” dāvanā saņem divus Zebru amadīnus

Šonedēļ uz Siguldas novada Sociālās aprūpes centra sociālo aprūpes māju “Gaismiņas” devušies divi Zebru amadīni, kuri priecēs un dziedinās aprūpes centra iemītniekus. Putniņi sociālā aprūpes mājā nonākuši, atsaucoties uz NSUS labdarības biedrības aicinājumu aprūpes centriem padomāt par ZOO stūrīša izveidi un iesūtīt lūgumus, ja tādu vēlētos.

Šo prieku varēs izbaudīt ne tikai cilvēki, kuri spēj pārvietoties, bet arī tie, kuri savu ikdienu pavada gultās un nav iespējas pastāvīgi izkustēties. Amadīni šos cilvēkus apciemos un ļaus kaut uz brīdi sajusties priecīgāk, aizmirsties par ikdienas raizēm.

NSUS biedrība dāvanu sociālās aprūpes centram varēja nodrošināt, pateicoties līdzcilvēku ziedojumiem.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi