×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Sestdiena, 26. novembris
Šodien sveicam: Konrāds, Sebastians
Laika ziņas: Sigulda -2.2℃, A vējš 2.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-11-25
Lēdurdzieši aicināti izteikt veidokli par “Lēdurgas vēsturiskās apbūves” iekļaušanu pieminekļu sarakstā

Siguldas novada pašvaldība aicina lēdurdziešus izteikt veidokli par “Lēdurgas vēsturiskās apbūves” iekļaušanu Valsts aizsargājamo kultūras pieminekļu sarakstā.

Priekšlikums par “Lēdurgas vēsturiskās apbūves” iekļaušanu Valsts aizsargājamo kultūras pieminekļu sarakstā radies pēc nama īpašnieka iesnieguma par Lēdurgas vēsturiskā krogus ēkas iekļaušanu pieminekļu sarakstā, Nacionālā kuktūras mantojuma pārvaldei apsekojot Lēdurgas vēsturisko ēku apbūvi.

Nacionālā kultūras mantojuma pārvalde iesaka pieminekļu sarakstā iekļaut 35 Lēdurgas vēsturiskās apbūves, to nosaucot pieminekli “Lēdurgas vēsturiskā apbūve”. Lai noskaidrotu iedzīvotāju viedokli, kuriem šajā zonā pieder nekustamie īpašumi, pašvaldība līdz 2. decembrim veic aptauju, lai pieņemtu lēmumu atbalstoši iedzīvotāju interesēm. Aptauja aizpildāma elektroniski šeit.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi