×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Piektdiena, 27. janvāris
Šodien sveicam: Ilze, Ildze, Izolde
Laika ziņas: Sigulda -1.3℃, Z vējš 4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-11-25
Šonedēļ Siguldas novada teritorijā norisināsies karavīru apmācības

No 28. novembra līdz 2. decembrim Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes karavīri pilnveidos militārās iemaņas. Karavīri pārvietosies nelielās transportlīdzekļu kolonnās Ādažu, Ropažu un Siguldas novada teritorijās. Aicinām neuztraukties, redzot karavīru pārvietošanos, un ar izpratni izturēties pret mācībām, kas vērstas uz valsts aizsardzības stiprināšanu.

Mācību ietvaros tiek plānota karavīru pārvietošanās ar automašīnām un militāro automašīnu. Tiks veikta patrulēšana ar autonransportu, apstāšanās ceļu pārbaudei, maršruta turpināšana no dažādiem virzieniem. Mācību laikā netiks lietota mācību munīcija (salūtmunīcija), sprādzienimitācijas līdzekļi un dūmu granātas.

Iespēju robežās operatīvā informācija par Nacionālo bruņoto spēku un sabiedroto aktivitātēm ir pieejama bruņoto spēku Twitter profilāFacebook lapā, kā arī Sauszemes spēku Mehanizētās kājnieku brigādes Facebook lapā.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi