×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Piektdiena, 3. februāris
Šodien sveicam: Aīda, Ida, Vida
Laika ziņas: Sigulda -3.6℃, ZA vējš 1.1 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-11-28
Mores jaunieši iepriecina vientuļos pensionārus

Jau vairākus gadus novembra beigās Mores skolas skolēni gatavo Adventes dekorus, ar ko svētku gaidīšanas laikā iepriecināt Mores pagasta vientuļos pensionārus.

Arī aizvadītajā nedēļā, no 21. līdz 25. novembrim, Mores skolēni, pieaicinot talkā gan vecākus, gan citus dekoru darināšanas lietpratējus, čakli darbojās, gatavojot Adventes vainadziņus un citus dekorus.

Darbam tika izmantoti gan dabā savākti, gan veikalu plauktos atrodami materiāli. Katrs dekors tika darināts rūpīgi ar izdomu un atbildību un, protams, ar mīlestību.

32 skaisti vainadziņi tika nogādāti Mores pagasta pārvaldē, lai tālāk nokļūtu pie tiem cilvēkiem, kam svētku gaidīšanas laiks ir nedaudz smeldzīgāks kā pārējiem.

Lai visiem gaišs un mierīgs Ziemassvētku gaidīšanas laiks!

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi