×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Piektdiena, 3. februāris
Šodien sveicam: Aīda, Ida, Vida
Laika ziņas: Sigulda -3.3℃, Z vējš 1.4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2022-11-29
Mores bibliotēkā būs skatāma izstāde “Cimdi”

No 5. līdz 23. decembrim Mores bibliotēka aicina apmeklēt izstādi “Cimdi”, kurā būs skatāmi lietišķās mākslas pulciņa “More” dalībnieču adītie cimdiņi.

Latvietis un cimds jau izsenis ir bijuši cieši saistīti dažādās dzīves situācijās – gan ikdienas norisēs, gan godos. Latvietim cimds pat ikdienai ir ticis adīts ar īpašu rūpību un mīlestību, piemeklējot gan rakstu, gan krāsas. Rakstaino cimdu adīšana ir senas amata prasmes, kuras ir svarīgi turpināt, saglabāt un nodot nākamajām paaudzēm. Šodien aizvien retāk ir sastopamas dubulto rakstaino cimdu adīšanas prasmes.

Mores Tautas nama lietišķās mākslas pulciņš “More” aizvadītajā sezonā īpašu vērību ir pievērsis dubulto rakstaino cimdu adīšanas prasmju apgūšanai, pilnveidošanai un saglabāšanai. Šajā tehnikā adītie cimdi ir īpaši silti, kā arī krāšņi savās rakstu iespējās. Pulciņa dalībnieces ir tikai nedaudz apzinājušas šīs īpašās cimdu adīšanas tehnikas iespējas.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi