×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Piektdiena, 27. janvāris
Šodien sveicam: Ilze, Ildze, Izolde
Laika ziņas: Sigulda -1.1℃, ZA vējš 3.7 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2023-01-17
Mālpils vidusskolas pašpārvalde īsteno jaunatnes projektu

Otro semestri Mālpils vidusskolas Skolēnu parlaments iesāks ar jaudīgu un pilnveidīgu projektu par aktuālu tēmu: “Mentālās veselības veicināšana Mālpils vidusskolas jauniešiem”.

Projekta galvenie mērķi: uzlabot Mālpils jauniešu mentālo veselību caur radošām mākslas darbnīcām; veicināt jauniešos motivāciju nesēdēt malā, bet piedalīties skolas rīkotajās aktivitātēs; izglītot jauniešus par veselīgu dzīvesveidu, uzturu un mentālo veselību; dažādot mācību procesu, tajā iekļaujot praktiskas nodarbes.

Projekta galvenās aktivitātes norisināsies dažādās klašu grupās, projekta laikā ietverot visu klašu posmus, tādejādi aktualizējot šo tematu visā skolā.

Projekta rezultātā norisināsies 4 dažāda veida aktivitātes:

  • antistresa rotaļlietu darbnīca (stresa bumbu veidošana);
  • lekcijas un praktiskas mākslas nodarbes ar mākslas terapeiti Ilzi Dzilni-Šilovu, kuras laikā aktualizēs mentālās veselības tematus;
  • veselīgu našķu gatavošana ar uztura speciālisti un jaunatnes darbinieci Leldi Lapsu;
  • Valentīndienas balle.

Aktivitātēs tiks piesaistīti jomu speciālisti. Projekts tiek īstenots sadarbībā ar Siguldas JIC “Mērķis”.  Jautājumu gadījumā aicinām sazināties ar projekta koordinatoru Ingaru Jēkabsonu, zvanot uz tālruņa numuru 25870601.

Projekts īstenots Eiropas Jaunatnes gada vietējo iniciatīvu granta ietvarā, ko Latvijā administrē Latvijas Jaunatnes padome.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi