×

Lai šī tīmekļa vietne darbotos, mēs izmantojam tehniskās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu, papildus šajā vietnē, interneta vietnes apmeklējuma analīzei un lietošanas pieredzes uzlabošanai var tikt izmantotas statistikas sīkdatnes. Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu” vai noraidīt, noklikšķinot uz pogas “Nepiekrītu”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tehniskās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Vairāk informācijas
Piektdiena, 27. janvāris
Šodien sveicam: Ilze, Ildze, Izolde
Laika ziņas: Sigulda -1.3℃, Z vējš 4 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2023-01-24
Siguldas novadā pērn teju četras reizes pieaudzis ārvalstu ieguldījumu apjoms

Salīdzinot ar 2021. gadu, pērn uzkrāto ārvalstu ieguldījumu apjoms audzis 13 pašvaldībās, liecina “Lursoft” sniegtie dati. Straujākais pieaugums aizvadītajā gadā reģistrēts Siguldas novadā, kur ārvalstu uzkrātie ieguldījumi uzņēmumu pamatkapitālos palielinājās par vairāk nekā 65 miljoniem eiro, kopējai uzkrātajai ieguldījumu summai gada laikā palielinoties teju četras reizes.

Kā vēsta “Lursoft”, iemesls šādam straujam pieaugumam ir Siguldā reģistrētā, telekomunikāciju jomā strādājošā SIA “Alrojo Holding” pamatkapitāla palielināšana no 10 tūkstošiem līdz 64,64 miljoniem eiro. “Lursoft” izpētījis, ka tas arī ir apjomīgākais ārvalstu ieguldījums kādā no Latvijas uzņēmumu pamatkapitāliem 2022. gadā.

Kopumā Siguldas novadā uzkrātais ārvalstu ieguldījumu apjoms 2022. gada beigās bija 88,56 miljoni eiro, ierindojot administratīvo teritoriju 7. vietā reitingā. Pērn uzkrātā ārvalstu ieguldījumu summa Latvijas uzņēmumu pamatkapitālos sasniedza 11,49 miljardus eiro. Ārvalstu ieguldījumu apjoms Latvijas uzņēmumu pamatkapitālos audzis trešo gadu pēc kārtas, novērojams “Lursoft” apkopotajā informācijā.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi