×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Otrdiena, 18. jūnijs
Šodien sveicam: Alberts, Madis
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2023-03-15
Par iedzīvotāju pieņemšanas laikiem Siguldas novada Pašvaldības policijā

Lai nodrošinātu klātienes konsultācijas un saņemtu priekšlikumus, turpmāk Siguldas novada Pašvaldības policija organizēs iedzīvotāju pieņemšanas dienas, kas norisināsies pēc iepriekšēja pieraksta, rakstot uz e-pasta adresi policija@sigulda.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 67972008.

Paredzēts, ka pieņemšana tiks organizēta:

► katra mēneša pirmās nedēļas otrdienā no plkst. 18.00 līdz 19.00 (vai pēc nepieciešamības) Pašvaldības policijas darba telpās Siguldā, Ausekļa ielā 6;
► katra mēneša otrās nedēļas otrdienā no plkst. 18.00 līdz 19.00 (vai pēc nepieciešamības) Pašvaldības policijas darba telpās Mālpilī, Nākotnes ielā 1;
► katra mēneša trešās nedēļas otrdienā no plkst. 18.00 līdz 19.00 (vai pēc nepieciešamības) Pašvaldības policijas darba telpās Inčukalnā, Atmodas ielā 4;
► katra mēneša ceturtās nedēļas otrdienā no plkst. 18.00 līdz 19.00 (vai pēc nepieciešamības) Pašvaldības policijas darba telpās Raganā, Parka ielā 1.

Atgādinām, ka ar Pašvaldības policiju ikdienā var sazināties:

  • zvanot uz diennakts dežūrtālruni 26160288 vai sūtot ziņas lietotnē “WhatsApp”;
  • ziņojot Siguldas novada mobilajā lietotnes sadaļā “Ziņo Pašvaldības policijai”;
  • rakstot uz e-pasta adresi policija@sigulda.lv;
  • zvanot uz tālruņa numuru 67972008 Pašvaldības policijas darba laikā;
  • rakstot un iesniedzot iesniegumu Pašvaldības policijai.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv


Pasākumi