×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 15. jūnijs
Šodien sveicam: Baņuta, Žermēna, Vilija, Vits
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2023-03-29
Iespēja apmeklēt deju grupas “A-Zarts” koncertu “Veltījums” un izrādi “Tīklā”

16. aprīlī Siguldas pagasta Kultūras namu pieskandinās un pierībinās deju grupas “A-Zarts” performance. Pasākums norisināsies divās daļās, un izskanēs plkst. 16.00 un 19.00.

Siguldas pagasta Kultūras namā pirmajā daļā izskanēs koncerts “Veltījums”. Tajā būs baudāma deju grupas “A-Zarts” 12 gadu pastāvēšanas laikā tapušo labāko deju izlase. Krāšņs, daudzveidīgs un humora ieskauts notikums.

Pēc tam apmeklētājus priecēs dejas izrāde “Tīklā”. Tās laikā mākslinieki pievērsīs uzmanību problēmai pārmērīga ekrānu lietošana. Viedierīces mūsu dzīvē kļuvušas tik pieejamas un neaizvietojamas, ka, izejot no mājas bez tās, jūtamies kā bez rokām. Vai tiešām vairs nespējam risināt sadzīves situācijas bez viedierīču palīdzības? Ko mēs tajā meklējam? No kā bēgam? Nenoliedzami mūsdienu straujajā dzīves ritumā mobilais tālrunis ir nenovērtējams palīgs un tempa paātrinātājs, bet vai, lūkojoties ekrānos, garām nepaiet, kas ievērības cienīgs? Varbūt to, ko meklējam viedierīcēs, neredzam sev blakus? Ko varam iegūt, ko zaudēt, ko palaist garām, kamēr acis piesietas ekrānam un kamēr esam iepinušies “Tīklā”.

Horeogrāfe: Gunda Ģēģere, Katrīna Albuže un Guna Briža; uzstāsies deju grupa “A-Zarts”.

Biļešu cena – no 4 līdz 8 eiro, tās varēs iegādāties tiešsaistē.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv


Pasākumi