×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Trešdiena, 7. jūnijs
Šodien sveicam: Gaida, Arnis, Arno
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2023-05-23
Inčukalna Deju svētki jau 27. maijā Aleksandra parka estrādē

Šogad jau 12. reizi no dažādām Latvijas vietām un dažādu paaudžu tautas deju kolektīvu dalībnieki dosies uz Inčukalna Deju svētkiem. Tā ir iespēja ikvienam dejotājam un arī skatītājam sajust “Mūžīgā dzinēja” enerģiju, ko tik ļoti gaidam vasaras lielajā notikumā XXVII Vispārējo latviešu Dziesmu un XVII Deju svētkos.

Svētku mākslinieciskais vadītājs ir Andrs Briņķis.

Šogad Inčukalna Deju svētkos piedalīsies 25 kolektīvi. Mūsu Siguldas novadu pārstāvēs VPDK “Dūka”, JDK “Māra”, SDK “Kniediņš” un inčukalnieši BDK “Minkāns”, VPDK “Virši”, VPDK “Runči un Kaķes”, SDK “LG Virši” un arī pūtēju orķestris. Īpašu enerģiju katros svētkos ienes jaunieši. Šogad bagātīgi tiks pārstāvēti deju ansambļi “Liesma”, “Pērle” un “Dzintariņš”.

Inčukalnieši svētkus izjutīs jau no paša rīta 27. maijā, kad sākas mēģinājumi estrādē. Bet no plkst. 15.00 līdz 21.00 ikviens ir aicināts apmeklēt svētku tirdziņu Zvaigžņu ielā pie Inčukalna pamatskolas.

Svētki noslēgsies ar zaļumballi kopā ar grupu “Pipari”, kas dejotgribētājus gaidīs no plkst. 21.30 līdz 2.30. Ieejas maksas ballē ir 5 eiro, arSiguldas novada ID karti iepriekšpārdošanā – 4 eiro.

Visi mīļi aicināti uz Inčukalnu 27. maijā!

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi