×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 13. jūnijs
Šodien sveicam: Zigfrīds, Ainārs, Uva
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2023-05-24
Notiks pludmales volejbola sacensības “Sigulda Open’23” 1. posms

Sestdien, 27. maijā, plkst. 10.00 Siguldas pludmalē norisināsies pludmales volejbola sacensības “Sigulda Open’23” pirmais posms. Sacensībās aicināts piedalīties ikviens pludmales volejbola entuziasts. Sacensības norisināsies sieviešu un vīriešu komandu grupās.

Pieteikšanās sacensībām, aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē. Reģistrācija vīriešu grupai līdz plkst. 9.50, sacensību sākums plkst. 10.00. Sieviešu grupas reģistrācija līdz plkst. 11.50, sacensību sākums plkst. 12.00. Dalības maksa ir 30 eiro no komandas.

Savukārt svētdien, 28. maijā, plkst. 10.00 “Sigulda Open’23” pasākuma ietvaros norisināsies jaunizveidotās pludmales volejbola sacensības bērniem “NUKI Open U-13”. Iespēja bērniem pārbaudīt savas prasmes vecuma grupā 2010. gads un jaunāki. Sacensības notiks meiteņu un zēnu grupās. Pieteikšanās sacensībām, aizpildot pieteikuma anketu tiešsaistē. Reģistrācija zēnu grupai līdz plkst. 9.50, sacensību sākums plkst. 10.00. Meiteņu grupas reģistrācija līdz plkst. 11.50, sacensību sākums plkst. 12.00. Dalības maksa ir 20 eiro no komandas.

Plašāka informācija, zvanot uz tālruņa numuru 20355535 vai rakstot uz e-pasta adresi volejbols@nuki.lv.

Sacensības ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu organizē sporta klubs “NUKI”.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv


Pasākumi