×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 13. jūnijs
Šodien sveicam: Zigfrīds, Ainārs, Uva
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2023-05-26
Aicina uz festivālu “Mūsu Ezeriņi” Inčukalnā

28. maijā plkst. 15.00 Inčukalnā festivāls “Mūsu Ezeriņi” ieskandinās vasaru kopā ar BDK “Minkāns”, VPDK “Runči un un Kaķes”, VPDK “Sānsolītis”, vīru kori “Frachori” un Guntaru Runģi.

Ballīti lustīgos ritmos iekustinās Inčukalna pūtēju orķestris ar diriģentiem Vitali Kikustu un Kārli Circeni. Vakara noslēgumā uzstāsies grupa “Galaktika”. Festivāla laikā norisināsies mājražotāju tirdziņš.

Mājražotājus lūgums pieteikties, zvanot tālruņa numuru 26456062 Biļetes iepriekšpārdošanā – 20 eiro, pasākuma dienā – 25 eiro. Biļešu skaits ierobežots.

Tiekamies Inčukalnā atpūtas un izklaides parkā “Mūsu Ezeriņi”, lai baudītu amatieru kolektīvu priekšnesumus un vakaru pavadītu muzikālos ritmos kopā ar grupu “Galaktika”.

Baudīsim vasara festivālu kopā! Tikšanās vieta “Mūsu Ezeriņi”.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv


Pasākumi