×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Svētdiena, 23. jūnijs
Šodien sveicam: Līga
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2023-05-30
Siguldas svētkos pārsteigs akrobātikas stāsts “Trīs māsas” no Igaunijas

Vasara ir piedzīvojumi dabā, parkos un pilsētu laukumos. Arī brīvdabas koncerti un festivāli. Tāpēc, noskaņoties vasarai, iedvesmos laikmetīgā cirka izrāde, kuru uz Siguldas svētkiem vedīs igauņu mākslinieku trupa “Big Wolf”. Plkst. 15.00 Svētku laukumā svinētājus pārsteigs gaisa akrobātikas stāsts “Trīs māsas”.

“Trīs māsas” ir izrāde, kas stāsta par izcilajām Ziemeļvalstu sievietēm. Par viņu maigumu, spēku, pārliecību un bailēm. Noslēpumi atklājas patiesībā un pazūd starp debesīm un zemi. Nav pareiza vai nepareiza, nav laba vai slikta, sieviete ir tikai miesa un kauls māsas mīlestības plīvurā.

Veidojot izrādi, komanda pētīja senās ziemeļvalstu laulību tradīcijas, sievietes lomu un ģimeniskās vērtības senatnē, kā arī to transformāciju (vai nē) mūsdienās.

Projekta “Trīs māsas” pamatā ir gaisa akrobātikas disciplīnu (šūpuļtīkls, stīpa) un asprātīgas komēdijas apvienojums, kas papildināts ar tautasdziesmu stāstos balstītu horeogrāfiju un sociāli aktīvas pozīcijas impulsiem.

Izrādes ilgums: 45 minūtes. Izpilda: Grete Gross (Igaunija), Lizeth Wolk (Igaunija), Alise Bokaldere (Latvija). Idejas autors: “Big Wolf Company”.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


Foto: Harry Tiits


© www.sigulda.lv


Pasākumi