×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 30. septembris
Šodien sveicam: Elma, Menarda, Elna
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2023-06-15
Gādājot par drošību, atgādinām par iespēju izmantot bezmaksas peldvestes Gaujas peldvietā Siguldā

Saglabājoties vasarīgiem laikapstākļiem un arī ūdens temperatūrai pakāpeniski kļūstot siltākai, visā Latvijā, tostarp Gaujas pludmalē Siguldā, aktīvi norisināsies peldsezona. Gādājot par mazāko peldētāju un ūdens prieku baudītāju drošību, atgādinām, ka Siguldas novada Pašvaldības policijas darbinieki – glābēji – piedāvā bezmaksas vestes tiem vecākiem, kuru bērni bez drošības līdzekļiem atrodas pie ūdens.

Peldēšanas vestes atšķirībā no glābšanas vestēm nav tik masīvas, tām vieglāk pielāgot izmērus, ir drošības josta starp bērnu kājām, lai viņš neizslīd ūdenī. Tāpat peldēšanas vestes ir paredzētas peldēšanas prasmju apguvei, nevis tikai cilvēka noturēšanai virs ūdens. Tās ir piemērotas tieši bērnu drošībai un kustībām.

Pašvaldības policija informē, ka šogad tiks nodrošināta peldēšanas sektora videonovērošana, kā arī pludmalē būs dzirdama regulāra audio apziņošana, kura atgādinās atpūtas baudītājiem rūpēties par drošību.

Atgādinām, ka glābēji Siguldas pilsētas oficiālajā pludmalē pie Gaujas pieejami šādā laika periodā:

  • no 15. maija līdz 31. maijam un no 1. septembra līdz 15. septembrim no plkst. 11.00 līdz 15.00;
  • no 1. jūnija līdz 31. augustam no plkst. 10.00 līdz 18.00.

Siguldas novada pašvaldība, Pašvaldības policija un operatīvie dienesti atgādina, ka, atpūšoties pie ūdens, ir jāievēro drošības pasākumi, kā arī īpaši uzmanīgi un vērīgi jāpieskata bērni.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi