×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Svētdiena, 23. jūnijs
Šodien sveicam: Līga
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2023-06-27
Aptauja Siguldas novada uzņēmējiem par digitālo prasmju pilnveides nepieciešamību

Siguldas novada pašvaldības aģentūra “Siguldas Attīstības aģentūra” sadarbībā ar Siguldas Tehnoloģiju izglītības centru plāno organizēt bezmaksas mācības uzņēmējiem, lai pilnveidotu digitālās prasmes, izmantojot mūsdienīgās un modernās IT tehnoloģijas, dažādās programmas un citus digitālos mārketinga rīkus. 

Mācības ir paredzētas Siguldas novada mikro uzņēmējiem, uzņēmumu darbiniekiem, pašnodarbinātajām personām un saimnieciskās darbības veicējiem. Mācību “Digitālo prasmju paaugstināšana uzņēmējdarbības veicināšanai” norise plānota 2023. gada augustā un septembrī. Lai labāk izprastu dalībnieku vajadzības un izplānotu precīzāku mācību programmu saturu, lūdzam aizpildīt anketu pēc iespējas detalizētāk, aprakstot savas  IT/digitālās prasmes, kā arī jomas, kuras vēlaties pilnveidot. 

Balstoties uz aptaujas rezultātiem un, apkopojot norādītās vajadzības, Siguldas Tehnoloģiju izglītības centrs piedāvās bezmaksas digitālo (digitālo rīku) prasmju pilnveidošanas mācību programmas.

Aptaujas anketa – ej.uz/aptauja_Siguldas_uznemejiem. Lūgums anketu aizpildīt līdz 17. jūlijam (ieskaitot).

Papildu informāciju var iegūt, zvanot Siguldas Tehnoloģiju izglītības centra direktoram Edgaram Bajarunam uz tālruņa numuru 22137795 vai rakstot uz e-pasta adresi edgars.bajaruns@sigulda.lv.


© www.sigulda.lv


Pasākumi