Pirmdiena, 13. maijs
Šodien sveicam: Irēna, Irīna, Ira, Iraīda

2023-07-04
“Sigulda Racing Team” sportistiem panākumi Latvijas čempionāta 5. posmā

Svētdien, 2. jūlijā, Ugālē, “Karters” triāla trasē notika Latvijas čempionāta mototriālā 5. posms. Sacensībās, kuras izvērtās par īstu pārbaudījumu dēļ lietainajiem laikapstākļiem, startēja 74 sportisti no Latvijas un Igaunijas. “Sigulda Racing Team” komandai izdevās izcīnīt četras zelta medaļas.

Māris Blumbergs izcīnīja 1. vietu “B Amatieri” grupā, Laura Liepa izcīnīja 1. vietu “E Amatieri” grupā, bet Kristers Broks palika nepārspēts “E Mini” grupā. Augstāko pozīciju “Rūķu” grupā ieguva Jēkabs Matisāns. Klubu vērtējumā “Sigulda Racing Team” izcīnīta 2. vieta (290,9 punkti).

“Ugāles sacensības bija īsts triāla izaicinājums, domāju, ka ik katram dalībniekam – arī man. Trases bija slidenas dienas pirmajā daļā, tomēr uz otro dienas pusi jau palika ar vien vieglāk braukt, varēja pat izbaudīt. Uzaicinu jūs visus 5. augustā uz Latvijas čempionāta posmu manas mājas trasē Priežkalnos,” tā pēc sacensībām komentē Ugāles sacensību uzvarētājs Andris Grīnfelds.

Klubu čempionāta rezultāti Ugālē:

• 1. vietā “Panter Motorsport” (373 punkti),
  • 2. vietā “Sigulda Racing Team” (290,9 punkti),
  • 3. vietā “MT Racing Team” (252,4 punkti).