×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 9. decembris
Šodien sveicam: Tabita, Sarmīte
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2023-08-14
Aicina uz veselīga uztura meistarklasēm Mālpilī

Biedrība “Mālpils Tautskola” daudzfunkcionālajā mācību telpā Mālpils Kultūras centrā  uzsāk īstenot projektu “Veselīga uztura meistarklases un lekcijas”. Projekta mērķis ir sabiedrības izglītošana veselīga dzīvesveida jautājumos.

Projekta laikā notiks divas meistarklases ar Siguldas novada saimniecēm, kā arī divas pavāru meistarklases, divas nodarbības veģetāriešiem/vegāniem, viena nodarbība-lekcija par veselīgu dzīvesveidu. Uz meistarklasēm tiks pieaicināti profesionāli nodarbību vadītāji.

Pirmā nodarbība notiks 16. septembrī plkst. 11.00 kopā ar veģetāra uztura skolas “Vegus” vadītāju Ditu Lasi. Tēma “Pākšaugi uzturā”.

Dalībnieku līdzfinansējums – 5 eiro (produktu iegādei). Pieteikšanās uz nodarbībām, zvanot projekta koordinatorei Edītei Priekulei uz tālruņa numuru 29195459.

Pasākumu atbalsta Siguldas novada pašvaldība pieaugušo mūžizglītības projektu programmā.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi