×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 9. decembris
Šodien sveicam: Tabita, Sarmīte
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2023-08-24
Iespēja bez maksas apmeklēt dabīgu smaržu gatavošanas darbnīcas

Septembrī un oktobrī Siguldā norisināsies četras meistarklases “Aromāts iedvesmo – Dabīgu smaržu gatavošanas darbnīcas”. Tajās aicināti piedalīties Siguldas novada iedzīvotāji. Nodarbībās dalība būs bez maksas.

Dabīgu smaržu gatavošanas darbnīcās ikvienam būs iespēja pagatavot sev piemērotākās dabīgās smaržas kopā ar sertificētu aromterapijas speciālisti un zīmola “Aroma Inspires” radītāju Signi Milleri.

Nodarbībā būs iespēja uzzināt par ēteriskajām eļļām, aromterapijas vēsturi, ēterisko eļļu iegūšanas metodēm, to sastāvu un kvalitāti, ēterisko eļļu grupām, kā arī ēterisko eļļu iedarbību. Galvenie ieguvumi, sistemātiski strādājot ar ēteriskajām eļļām, ir labsajūtas paaugstināšanās, spriedzes mazināšanās, dzīves kvalitātes uzlabošanās.

Darbnīcā dalībnieki iegūs:

 • zināšanas ēterisko eļļu pasaulē;
 • notiks aptuveni 30 ēterisko eļļu smaržošana un izzināšana;
 • notiks Austrālijas ēterisko eļļu smaržošana un izzināšana;
 • pats pagatavosi savu individuālo dabīgo smaržu (10 ml);
 • smaržas kompozīcijā iekļauto ēterisko eļļu aromātu skaidrojumu;
 • ēterisko eļļu enerģētiskā spēka skaidrojumu.

Praktiska informācija:

 • darbnīcā var piedalīties bez priekšzināšanām;
 • darbnīca nav ieteicama grūtniecēm un krūts barošanas laikā;
 • darbnīcas ilgums ~2,5h,
 • dalība – bezmaksas.

Darbnīcas notiks šādos datumos:

 • 10. septembrī no plkst. 10.00 līdz 12.30;
 • 21. septembrī no plkst. 18.30 līdz 21.00;
 • 28. septembrī no plkst. 18.30 līdz 21.00;
 • 8. oktobrī no plkst. 10.00 līdz 12.30.

Vietu skaits ierobežots, obligāta iepriekšēja pieteikšanās. Reģistrācija darbnīcām šeit.

Norises vieta Siguldas centrā tiks precizēta pēc reģistrēšanās. Papildu informāciju var iegūt, zvanot S. Millerei uz tālruņa numuru 26186122 vai, rakstot uz e-pastu signe.millere@gmail.com.

Projektu līdzfinansē Siguldas novada pašvaldība. 

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.

 


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi