×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 30. septembris
Šodien sveicam: Elma, Menarda, Elna
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2023-08-24
Pašvaldības policija turpina aktīvi darboties velosipēda vadītāju apmācībās

Siguldas novada Pašvaldības policija arī jaunajā mācību gadā aktīvi turpinās iesaistīt Siguldas novada jauniešus velosipēda vadītāju kvalifikācijas iegūšanā, lai viņu piedalīšanās ceļu satiksmē būtu droša un pārliecinoša, apgūstot Ceļu satiksmes noteikumus, zināšanas par velosipēda uzbūvi un tehnisko stāvokli, kā arī velosipēda vadīšanai nepieciešamo inventāru.

Pašvaldības policija 2023./2024. mācību gada pirmajā pusgadā sadarbībā ar Siguldas novada pašvaldības izglītības iestādēm organizēs velo apmācības skolēniem, sākot no 4. klases, jo velosipēda vadītāja apliecību ir tiesīgs iegūt bērns, kurš sasniedzis 10 gadu vecumu.

Pašvaldības policija aicina novada skolu, tostarp Mālpils, Krimuldas un Inčukalna skolu, 4. klašu skolotājus pieteikt savas klases skolēnus veloapmācībai, rakstot uz e-pasta adresi policija@sigulda.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 67972008.

Siguldas novada Pašvaldības policija apsveic ikvienu jauno, kvalificēto velosipēda vadītāju un izsaka pateicību visiem bērniem (viņu vecākiem), kuri ar interesi un aizrautību piedalījās apmācībās, kā arī izglītības iestāžu skolotājiem un vadībai par sadarbību un iesaistīšanos veloapmācību organizēšanā.

Atgādinām, ka iedzīvotāji ar Pašvaldības policiju var sazināties, zvanot uz diennakts tālruņa numuru 26160288. Uz šo tālruņa numuru var sūtīt arī informāciju un ziņas lietotnē “WhatsApp”. Ar Siguldas novada Pašvaldības policiju var sazināties arī Siguldas mobilās lietotnes sadaļā “Ziņo Pašvaldības policijai”, rakstot uz oficiālo e-pasta adresi policija@sigulda.lv vai zvanot uz sekretariāta tālruņa numuru 67972008 darba laikā, kā arī rakstot oficiālu iesniegumu.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi