×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Ceturtdiena, 21. septembris
Šodien sveicam: Modris, Matīss, Mariss
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2023-09-11
Sarunas bibliotēkā par grāmatām, bioloģiju un skolu ar Līgu Sausiņu

19. septembrī plkst. 17.00 Siguldas novada bibliotēkā norisināsies “Sarunas bibliotēkā” par grāmatām, bioloģiju un skolu ar mācību grāmatu autori un skolotāju Līgu Sausiņu. Jaunākais autores veikums – trīs mācību grāmatas bioloģijas apgūšanai 7., 8. un 9. klasē. Šo grāmatu veidošanā ir bijusi iesaiste daudziem siguldiešiem, palīdzot ar fotogrāfijām, tāpēc šī tikšanās bibliotēkā iecerēta kā pateicība viņu līdzdalībai un tikšanās ar dažiem fotoattēlu varoņiem.

Līgas Sausiņas pedagoģiskā darba pieredze ir mērāma turpat 30 gadu garumā, un viņa ir mācījusi bioloģiju visās klašu grupās no 7. līdz 12. klasei. Bioloģiju māca ar lielu aizrautību un ar savu piemēru iemāca skolēniem atbildīgu attieksmi pret darbu. Mācību procesā izmanto kompetenču izglītības pieeju, metodiski cenšoties palielināt skolēnu mācīšanās aktivitāti, skolēnu līdzdalību mācību procesā un bioloģijas mācību satura apguvi sasaistīt ar vispārējo prasmju attīstīšanu. Lai skolēniem un skolotājiem būtu atbalsts – kvalitatīvs teorētiskais ietvars, sākusi rakstīt mācību grāmatas.

Līga Sausiņa ir 20 bioloģijas mācību grāmatu un mācību līdzekļu (skolotāja grāmatu un darba burtnīcu) autore, un trīs grāmatu līdzautore. Grāmatu rakstīšana aizsākusies 2002. gadā, kad izdevniecība “Zvaigzne ABC” piedāvāja publicēt pirmo radošo aizraušanos – uzdevumu krājumu bioloģijā. Līga ir arī tulkojusi no angļu valodas daļu no enciklopēdijas “Dzīvnieki”.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi