×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 9. decembris
Šodien sveicam: Tabita, Sarmīte
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2023-09-11
Turpināsies personīgā zīmola meistarklases

Ceturtdien, 14. septembrī, Siguldā norisināsies otrā bezmaksas personīgā zīmola meistarklase, kurā interesenti varēs uzzināt, kā izkopt savu tēlu, iespaidu un sagatavot savu personīgā zīmola programmu ilgtermiņam. Nodarbība norisināsies plkst. 13.00–16.00 klātienē LIAA Siguldas biznesa inkubatra telpās Krišjāņa Valdemāra iela 3A.

Meistarklases vadīs komunikācijas stratēģe, zīmolu satura veidotāja un personīgā zīmola eksperte Inese Pabērza.

Pēc meistarklasēm dalībnieki saņems apliecinājumu par tēmas apguvi, kā arī mācību materiālu e-veidā.

“Ja pirmajā nodarbībā dalībnieki vairāk varēja uzzināties par personīgās zīmolvadības pamatiem un pārdomāt savu stratēģiju, tad otrajā nodarbībā jau liksim lietā apgūto un mājas darba laikā paveikto, lai individuālā līmenī jau katrs pavirzītos soli tālāk. Šo apmācību laikā dalībniekiem ir pieejamas arī individuālās konsultācijas, lai precizētu soļus vai iegūtu pārliecību par veicamo. Personīgās zīmolvadības jeb paštēla veidošanas loma biznesa izaugsmes, karjeras un personīgajā izaugsmē pēdējā piecgadē ir būtiski pieaugusi. Siguldieši un novadnieki to novērtē. Tāpēc priecājos, ka varu dalīties ar zināšanām un pieredzi, piedāvājot šādas apmācības,” pauž I. Pabērza.

Apmācības tiek organizētas ar Siguldas novada pašvaldības finansiālu atbalstu mūžizglītības projektā “Personīgas zīmolvadības meistarklases Siguldas novada iedzīvotāju individuālajai izaugsmei”.

Papildu informācija: Inese Pabērza, apmācību vadītāja, komunikācijas eksperte, e-pasta adrese inese.paberza@gmail.com, tālruņa numurs 26418755.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi