×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Sestdiena, 9. decembris
Šodien sveicam: Tabita, Sarmīte
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2023-09-14
Notiks Latvijas čempionāta noslēdzošais posms rollerslēpošanā

Šajā nedēļas nogalē, 16. un 17. septembrī, Fischer Slēpošanas centrā notiks sezonas trešais jeb noslēdzošais Latvijas čempionāta posms distanču slēpošanas vasaras paveidā – rollerslēpošanā, kur sacensību dalībniekiem paredzēts komandu sprints un pirms pāris gadiem ieviestais jauninājums – duatlons (skriešana apvienojumā ar rollerslēpošanu). Sacensību starts abās dienās būs plkst. 11.00.

Sacensību laikā 16. septembrī no plkst. 11.30 līdz 12.00 tiks ierobežota satiksme Laurenču ielā posmā no Laurenču sākumskolas līdz Lorupei.

Duatlonam tāpat kā iepriekš būs divi atsevišķi starti – skriešanai un pēc tam rollerslēpošanai, izpaliekot maiņas jeb MIX zonai, pārejai no vienas disciplīnas uz otru. Pašiem mazākajiem dalībniekiem – S10 un V10 grupām – duatlona vietā paredzēta šķēršļu josla.

Augstākā līmeņa sacensībās distanču slēpošanas vasara paveidā noslēdzās pagājušās nedēļas nogalē Itālijā, kur teicamus rezultātus uzrādīja uzvaras izcīnījušie Raimo Vīgants un Linda Kaparkalēja, otro vietu ieguvušais Silvestrs Švauksts, kā arī labāko sešiniekā tikušie Kitija Auziņa, Adriāna Šuminska un Amēlija Zaķe. Lielākā daļa no šiem panākumus guvušajiem startēs arī gaidāmajās sacensībās Siguldā.

Sacensības tiek organizētas ar Siguldas novada pašvaldības atbalstu.

 

Novada publiskajās aktivitātēs var tikt veikta fotografēšana un filmēšana. Fotoattēli un video var tikt izvietoti Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnē www.sigulda.lv un pašvaldības kontos sociālajā tīklā Facebook, Twitter un Instagram. Pārzinis un personas datu apstrādes nolūki: Siguldas novada pašvaldība, juridiskā adrese Pils ielā 16, Siguldā, Siguldas novadā, LV-2150, veic personas datu apstrādi informācijas atklātības nodrošināšanai un sabiedrības informēšanai.

Papildu informāciju par minēto personas datu apstrādi var iegūt Siguldas novada pašvaldības tīmekļa vietnes www.sigulda.lv sadaļā “Pašvaldība” – “Privātuma politika”, iepazīstoties ar Siguldas novada pašvaldības iekšējiem noteikumiem “Par Siguldas novada pašvaldības personas datu apstrādes privātuma politiku” vai klātienē Siguldas novada pašvaldības klientu apkalpošanas vietās.


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi