×

Lai šī tīmekļvietne darbotos, tā izmanto nepieciešamās sīkdatnes. Ar Jūsu piekrišanu papildus šajā vietnē var tikt izmantotas statistikas un sociālo mediju sīkdatnes:
- Statistikas sīkdatnes (nepieciešamas, lai uzlabotu vietnes darbību un lietošanas pieredzi);
- Sociālo mediju sīkdatnes (nepieciešamas Facebook autorizācijai, video skatījumiem).

Jūs varat piekrist visām sīkdatnēm, noklikšķinot uz pogas “Piekrītu visām sīkdatnēm” vai veikt atsevišķu sīkdatņu izvēli, noklikšķinot uz pogas “Tikai analītiskajām sīkdatnēm” vai “Tikai sociālo mēdīju sīkdatnēm”.

Ja tīmekļa vietnes lietotājs noklikšķina uz pogas “Nepiekrītu”, tīmekļa vietnē saglabājas tikai nepieciešamās sīkdatnes, kuras ir nepieciešamas, lai nodrošinātu tīmekļa vietnes darbību un kuru izmantošanai nav nepieciešams iegūt lietotāja piekrišanu.

Lai uzzinātu vairāk par mūsu sīkdatņu politiku, lūdzam noklikšķināt uz pogas “Vairāk informācijas”.

Pirmdiena, 4. decembris
Šodien sveicam: Baiba, Barbara, Barba
Laika ziņas: Sigulda 0℃, Z vējš 0 m/s
e.sigulda.lv
A- A A+ T T


2023-11-07
Norisinājies Siguldas novada skolnieku 9. šaha turnīrs

Sestdien, 4. novembrī, Siguldas pagasta Kultūras namā norisinājās 9. Siguldas novada skolnieku šaha turnīrs. Sacensībās piedalījās 26 skolnieki, kas mācās vai dzīvo mūsu novadā.

Pēc nospēlētām sešām spēļu kārtām ar maksimālo rezultātu – 6 punkti no 6 iespējamiem turnīrā pirmo vietu ieņēma Siguldas Valsts ģimnāzijas 8. klases audzēknis Gustavs Gailišs. Otrā vieta Siguldas pilsētas vidusskolas 5. klases audzēknim Bruno Brengulim, bet trešā Laurenču sākumskolas 5. klases audzēknim Kārlim Vanagam – abiem 4,5 punkti, taču Bruno labāki papildrādītāji.

Sacensību rīkotāji apbalvoja arī labākos šahistus dažādās klašu grupās. Labākais 1.3. klašu grupā ar 2 punktiem bija Laurenču sākumskolas 2. klases skolnieks Edvards Lipskis, 4.6. klašu grupā uzvarētājs bija Siguldas 1. pamatskolas 4. klases skolnieks Atis Āboliņš (4 punkti) un 7.12. klašu grupā – Siguldas Valsts ģimnāzijas 7. klases audzēknis Jēkabs Kurmelis (4 punkti). Starp meitenēm pirmo vietu izcīnīja Siguldas 1. pamatskolas 8. klases audzēkne Dita Kukule (4 punkti).

Ar rezultātiem var iepazīties šeit.

Sacensības rīkoja Siguldas šaha kluba biedri Sandra Harlinska un Visvaldis Gercāns, telpas nodrošināja Siguldas novada pašvaldība un, balvas uzvarētājiem sponsorēja Eiroparlamenta deputātes Sandras Kalnietes birojs.

Novada skolnieku sacensības notiek divas reizes gadā kopš 2018. gada. Nākamās novada skolnieku sacensības paredzētas nākamā gada martā.

Informāciju sagatavoja:
Siguldas šaha kluba valdes loceklis
Visvaldis Gercāns

Foto no kreisās: Bruno Brengulis, Gustavs Gailišs un Kārlis Vanags.
Foto: Sandra Harlinska


© www.sigulda.lv
KOMENTĀRI
Lai pievienotu komentāru nepieciešams būt reģistrētam lietotājam vai reģistrēties!


Apskatīt komentārus

Pasākumi